برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

همه مردان احتمالی کابینه مدیریتی آبی ها

پنجشنبه، ۹ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۱۴ — گل

به گفته خود رسولی‌نژاد قرار است چند نفر دیگر از اعضای باقیمانده نیز برکنار شده و گزینه‌های جدید جای گزینه‌های سابق را بگیرد.

امیر قلعه‌نوعی و تیم استقلال

در حالی که یک سال از حضور اعضای هیات مدیره باشگاه نگذشته بود بار دیگر وزارت ورزش و جوانان کشورمان قصد دارد افراد جدیدی را به هیات مدیره باشگاه استقلال معرفی کند. ترکیب ۷ نفره هیات مدیره باشگاه استقلال با استعفای جواد زرینچه، عبدالرضا ساور و احمد رسولی‌نژاد اکنون به عدد ۴ رسیده است و به گفته خود رسولی‌نژاد قرار است چند نفر دیگر از اعضای باقیمانده نیز برکنار شده و گزینه‌های جدید جای گزینه‌های سابق را بگیرد.

در شرایطی که استقلالی‌‌ها جلسات هفتگی خود را به طور منظم برگزار می‌کردند و کارها طبق روال پیش می‌رفت اما از سازمان ورزش خبر می‌رسد که به احتمال زیاد از هفته‌های آتی چند گزینه‌ مطرح به جای اعضای سابق صندلی‌ها را اشغال خواهند کرد.

در حال حاضر نام افشارزاده به عنوان یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال بیش از سایرین مطرح است و دور از ذهن نیست که وزیر ورزش و جوانان کشورمان وی را به این سمت برگزیند.

گفته می‌شود بهروز منتقمی که اکنون ریاست ورزش استان البرز را برعهده دارد نیز یکی از گزینه‌های مورد نظر وزارت ورزش و جوانان محسوب می‌شود. منتقمی در روزهایی که زمزمه کناره‌گیری علی فتح‌ا...‌زاده به گوش می‌رسید نیز حتی به عنوان کاندیدای مدیرعاملی باشگاه مطرح بود. نام شهریاری نیز به‌طور جدی مطرح است.

از سوی دیگر بحث بازگشت علی انصاری به هیات مدیره باشگاه استقلال هم مطرح است. در این باره می‌توان اخباری از درون باشگاه استقلال به دست آورد. علی فتح‌ا...‌زاده یکی از کسانی است که خود شخصا انصاری را پیشنهاد داده و بدش نمی‌آید این عضو سرمایه‌دار و متمول وارد هیات مدیره باشگاه استقلال شود تا در صورت لزوم مشکلات مالی باشگاه استقلال که در مقاطعی آسیب‌رسان می‌شود را برطرف کند. البته قرار است از یکی دو عضو ورزش نیز به عنوان یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال استفاده شود. همانطور که در میان اعضای هیات مدیره سابق افرادی مثل زرینچه یا غلامرضا فرزامی حضور داشتند که این دو از جمله چهره‌‌های ورزشی هیات مدیره به حساب می‌آمدند.از منصور پورحیدری که اکنون به عنوان مدیر فنی تیم استقلال مشغول به فعالیت است نیز یاد شده و هیچ بعید نیست پورحیدری که روزگاری به عنوان عضو هیات مدیره باشگاه فعالیت می‌کرد بار دیگر به این حوزه منتقل شود. البته همه این اسامی گمانه‌زنی‌های رسانه‌ای است و شاید در نهایت وزارت ورزش گزینه‌هایی را انتخاب کند که هیچ کس انتظارش را ندارد

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391