برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بازی برگشت استقلال و پرسپولیس بدون تماشاگر

دوشنبه، ۱۳ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۳۴ — افکارنیوز

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای تخلفات صورت گرفته در هفتاد و پنجمین دربی پایتخت را اعلام کرد که بر اساس آن دو باشگاه استقلال و پرسپولیس جریمه نقدی شدند.

تیم پرسپولیس و تیم استقلال

به نقل از مهر، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای خود را در خصوص تخلفات صورت گرفته در هفتاد و پنجمین دربی پایتخت اعلام کرد. در این رای آمده است:

تماشاگران تیم های پرسپولیس و استقلال طبق بند های چهار، پنج ،شش و هشت و تبصرهای یک و دو ماده ۲۲ آئین نامه انضباطی تخلفاتی را انجام دادند که برهمین اساس کمیته انضباطی طبق بررسی های صورت گرفته تماشاگران تیم استقلال را به عنوان شروع کننده سنگ پرانی دانسته و این باشگاه را ۲۰۰ میلیون ریال و باشگاه پرسپولیس را به مبلغ ۱۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

کمیته انضباطی در رای خود تاکید کرد: با توجه به کیفیت رفتارهای غیر ورزشی برخی تماشاگران دو تیم ، کمیته انضباطی اعلام کرد که چنانچه در رقابتهای آتی رفتارهای غیر ورزشی مشابه از هریک از هواداران دو تیم مشاهده شود، حکم به برگزاری مسابقات بعدی دو تیم ( از جمله مسابقه برگشت شهر آورد) بدون حضور تماشاگران خواهد داد.

بر اساس رای کمیته انضباطی امیر قلعه نویی، سرمربی تیم استقلال به دلیل اعتراض به تصمیمات داور مرتکب تخلفاتی شد که به دلیل این تخلفات وی به توبیخ کتبی و درج در پرونده و پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. ضمن اینکه کمیته انضباطی به دلیل رفتار جوانمردانه سه بازیکن به نام های علی کریمی، محسن بنگر و سید مهدی رحمتی به منظور آرام کردن جو ورزشگاه، از آنان تقدیر کرده و مراتب را در سوابق انضباطی این سه بازیکن ثبت و درج می کند.

کمیته انضباطی همچنین اعلام کرد: رای صادره غیر از بند مربوط به محکومیت سرمربی تیم استقلال ،ظرف مدت یک هفته پس از رویت، قابل تجدید نظر خواهی در کمیته استیناف است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391