برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

در استقلال و پرسپولیس چه مى گذرد؟

دوشنبه، ۲۰ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۴۸ — تابناک

همیشه گفته ایم مصدومیت جزیى از فوتبال است اما فقط جزیى از آن است و نباید اینقدر تیم‌ها را تحت تاثیر قرار دهد.

تیم پرسپولیس و تیم استقلال

شاید اگر سال گذشته مظلومى در استقلال اکثر بازیکنانش را در اختیار داشت و جبارى،خسرو حیدرى،میداودى و... را دائما در طول فصل از روى سکوها بازى تیمشان را تماشا نمى کردند، آبى پوشان سومین قهرمانى شان را جشن گرفته بودند وهمین طورپرسپولیس که مصدومانش شباهت زیادى به رقیبشان داشت،حداقل مى توانستند از دوازدهم بالاتر بیایند.امسال اما به نظر مى رسد شرایط بدتر از آن چیزى است که در سال هاى قبلى دیدیم.

از همان هفته ابتدایى شاهد آن بودیم که بازیکنان سرخابى یکى،یکى مصدوم مى شوند و بحث اصلى بر سر مدت زمان مصدومیتشان است که تا چه زمانى دور از میادین هستند.

بحران مصدومیت را با دورى چند هفته اى میداودى،خسرو حیدرى و آسیب دیدگى فعلى جانواریو در استقلال شاهد هستیم و پرسپولیسى‌ها چه بسا شرایط بدترى دارند و با مصدومیت بازیکنانى چون قاضى،پولادى و بازیکن جدید کره اى شان شاید امیدهایشان براى جدا شدن از انتهاى جدول کمتر شده است.

این مصدومیت‌ها که هر سال شرایط بدترى نسبت به سال گذشته پیدا مى کنند،نگرانى هاى زیادى را ایجاد کرده و باعث مى شود مربیان دستشان براى استفاده از مهره‌ها بسته باشد.باید دید و بررسى کرد که دلیل این آسیب دیدگى‌ها چیست و چرا اینقدر استقلال و پرسپولیس را تحت تاثیر قرار داده است؟!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391