برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

چه کسی به استقلال پول می آورد؟

دوشنبه، ۱۳ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۲۳

در حالی که باشگاه استقلال از بی‌پولی رنج می‌برد این سؤال مطرح می‌شود که کدام عضو هیئت مدیره جدید می‌تواند این باشگاه از مشکلات مالی نجات دهد؟

تیم استقلال

وزارت ورزش امروز اعضای جدید هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس و استقلال را معرفی کرد. در مورد انتخاب نفرات شاید بتوان سطرها مطلب نوشت اما آنچه مسلم است این روزها در باشگاه پرسپولیس مشکلات مالی دیده نمی شود ولی در مورد انتخاب هیئت مدیره استقلال که این روزها دچار بی پولی است بحث های زیادی مطرح است.


روزی که وزارت ورزش اعضای هیئت مدیره استقلال را با نفراتی چون رسولی نژاد، نجف نژاد، امیدوار رضایی، فرزامی، زرینچه، ساور و فتح الله زاده معرفی کرد تصور می‌شد کابینه جدید مدیریت استقلال می تواند این تیم را از سردرگمی نجات دهد اما سلیقه های مختلف و متضاد در این هیئت مدیره خیلی زود عمر این کابینه را کوتاه کرد.


زرینچه عضو فوتبالی هیئت مدیره جزو نفراتی بود که استعفا کرد، سپس ساور از این مجموعه کنار رفت، در ادامه خود به خود حسین فرزامی که هنوز هم مشخص نیست به چه دلیلی او را به عنوان رئیس کمیته اقتصادی باشگاه معرفی کرده بودند از جلسات حذف شد و در پایان هم رسولی نژاد به دلیل آنچه مشغله کاری در وزارت ورزش اعلام کرد از ریاست هیئت مدیره استعفا کرد.


علی فتح الله زاده مدیرعامل باشگاه استقلال بارها در مصاحبه های مختلف اعلام کرده هیئت مدیره استقلال باید به کسانی برسد که بتوانند از لحاظ اقتصادی پول به این باشگاه تزریق کنند. آیا در هیئت مدیره قبلی چنین اتفاقی افتاد؟ به نظر می رسد برای انتخاب نفرات کمتر کار کارشناسی صورت می گیرد و به تازگی هم شاهد هستیم میل و علاقه افراد برای حضور در هیئت مدیره نادیده گرفته می شود.


وزارت ورزش برای هیئت مدیره استقلال دست روی بهرام افشارزاده و شهریاری گذاشته و نجف نژاد، امیدوار رضایی و فتح الله زاده به عنوان اعضای باقی مانده نیز باید به کار خود ادامه دهند.


افشارزاده با وجودی که هنوز اظهار نظر رسمی بابت این پیشنهاد نکرده اما بر اساس تجربه باید گفت او هیچ علاقه ای برای حضور در فوتبال به ویژه یک باشگاه خاص ندارد و می خواهد همچنان در ورزش های غیر فوتبالی مدیریت امور را در دست داشته باشد. در واقع شاید افشارزاده از معدود مدیرانی باشد که هیچگاه جذابیت های فوتبال او را نگرفته و علاقه برای ورود به این حوزه ندارد.


از سوی دیگر دبیرکل کنونی کمیته ملی المپیک چه منبع مالی می تواند در نظر داشته باشد که به باشگاه استقلال تزریق کند؟‌ مگر مشکل استقلال بحران مدیریتی در بحث کلان است؟ استقلال از بی پولی در رنج است اما به نظر تنها چیزی که برای انتخاب اعضای هیئت مدیره استقلال در نظر گرفته نشده حضور یک عضو اقتصادی قوی و ورزشی است.


کارشناسان معتقدند اگر افشارزاده به دلیل شرایط ویژه ای که در آن قرار گرفته سمت عضویت در هیئت مدیره استقلال را قبول کند بدون علاقه شخصی و کار تخصصی در این زمینه است و بعید است باشگاه استقلال با وجود چنین تصمیماتی بتواند از این بحران مالی خارج شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391