برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فلاح: کادرفنی می‌خواست در ورزشگاه آزادی با استقلال بازی کنیم

دوشنبه، ۲۰ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۱۱ — فارس

سرپرست تیم فوتبال راه‌آهن گفت: کادرفنی از باشگاه درخواست کرده بود مقدمات برگزاری دیدار با استقلال در ورزشگاه آزادی فراهم شود.

اسد فلاح

اسد فلاح در مورد اردوی راه‌آهن در ترکیه و بازی های تدارکاتی صورت گرفته عنوان کرد: با توجه به اینکه پیش از فصل اردویی نداشتیم در ترکیه اردوی خوبی را پشت سر گذاشتیم و با دو تیم مطرح ترکیه ای هم بازی کردیم. مسئولان گالاتاسرای می گفتند انتظار چنین بازی از راه آهن نداشتند. برای آنها بازی تمرینی خوبی بود.

وی در خصوص برگزاری بازی با استقلال در ورزشگاه آزادی گفت: کادرفنی از باشگاه درخواست کرده بود مقدمات برگزاری این بازی در آزادی فراهم شود و باشگاه هم در این زمینه تلاش خود را انجام داد. خوشبختانه ما برای این بازی بازیکن محروم نداریم و تنها مصدوم ما امید عالیشاه است که به این بازی نمی رسد.

فلاح در ارتباط با اینکه گفته می شود باشگاه پرسپولیس به دنبال جذب عالیشاه در نیم فصل است، گفت: هیچ باشگاهی نمی تواند با بازیکنی که قرارداد دارد وارد مذاکره شود و اگر هم درخواستی مطرح می شود باید از طریق باشگاه باشد. تاکنون باشگاه پرسپولیس چنین درخواستی از ما نداشته و اگر هم داشته باشد جواب مشخص است. باشگاه راه‌آهن معتقد است عالیشاه سرمایه باشگاه است و حاضر نیستیم سرمایه خود را از دست بدهیم. عالیشاه در کنار سایر بازیکنان در حال تمرین با کادر پزشکی است و هر گاه برسد از او استفاده می کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391