برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فنایی: نمی‌خواهم در کمیته داوران دکور باشم

دوشنبه، ۱۳ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۴۱ — ورزش۳

عضو کمیته داوری بابت بی‌توجهی فدراسیون فوتبال نسبت به وضعیت کمیته داوران گلایه‌مند است.

محمد فنایی

محمد فنایی درباره درگیری پیش آمده بین عسگری رئیس دپارتمان داوری و یکی داوری که در تست شرکت کرده بود، اظهار داشت: روح ما از این اتفاقاتی که رخ می دهد بی اطلاع است. اعضای کمیته داوران به نظر فقط امضای رئیس فدراسیون را زیر حکم خود دارند و دیگر کاری به کارمان ندارند.

وی افزود: در مورد هیچ مسئله داوری از ما مشورت گرفته نمی شود. دوست دارم وقتی در مجموعه‌ای دعوت به همکاری می شوم نقش دکور را نداشته باشم و تاثیرگذاری خود را نشان دهم اما اکنون در کمیته داوران نقش خود را نمی دانیم. تا چندی دیگر باید لیست داوران بین المللی اعلام شود و منتظریم که آقای اصفهانیان رئیس کمیته داوری نظرش را به ما بگوید.

فنایی تاکید کرد: گاهی فکر می‌کنم حتما ما را به عنوان افراد متخصص داوری قبول ندارند. شاید هم بداخلاقی انجام داده ایم که هیچ نظری از ما پرسیده نمی شود. نمی خواهم بگویم استعفا می دهم چون نمی خواهم کسی فکر کند نتوانستم کاری انجام دهم اما اگر قرار باشد این رویه ادامه داشته باشد نمی توانیم همکاری کنیم و باید از علی کفاشیان عذرخواهی کنیم. وقتی هیئت رئیسه فدراسیون و اصفهانیان رئیس کمیته داوران ما را تایید کرده نمی دانیم چرا کسی کاری به اعضای کمیته داوران ندارد. فکر می کنم دپارتمان داوری راه خود را اشتباه می رود. وظیفه دپارتمان اجرایی کردن سیاست های کمیته داوران است و نقش اداری دارد. اکنون هر تصمیم که می گیرند یا داوری را تعیین می کنند اصلا ما در جریان نیستیم. نمی دانم شاید هم ما را برای روزهای بد داوری آورده اند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391