برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فرکی: می‌توانستیم یک امتیاز بگیریم

پنجشنبه، ۲ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۲۱:۵۲ — فارس

حسین فرکی در نشست خبری پس از شکست دو بر یک مقابل راه آهن گفت: صحبت کردن بعد از شکست کمی سخت است. وقتی آدم احساس می‌کند می تواند خیلی راحت پیروزی را با شکست عوض کند، ناراحت می شود.

حسین فرکی

وی افزود: افسوس از موقعیت هایی که بدست می آوریم. در نقطه مقابل، خیلی ساده دروازه ما باز می شود. دو نیمه متفاوت بود؛ نیمه اول خوب نبودیم. بعد از دریافت گل بهتر شدیم.

وی افزود: می توانستیم گل مساوی را بزنیم. نیمه دوم با کیفیت بهتری آمدیم. خطرات زیادی ایجاد کردیم اما استفاده نکردیم. در نهایت راه آهن از موقعیت خوبی که برای خود ساخت گل زد. در ادامه به نظرم هر چه رو به جلو می رفتیم تاثیری نداشت. راه آهن از بردش خوب استفاده کرد. ما از نظر روحی به هم ریخته بودیم و نمی توانستیم گل بزنیم.

سرمربی فولاد تصریح کرد: فکر کنم نتیجه این بازی حق واقعی ما نبود و هر تیم می توانست یک امتیاز بگیرد.

وی در مورد داوری این مسابقه گفت: شما خصوصیت من را می دانید. راجب داوری حرف نزنم بهتر است و به کارشناسان واگذار می کنم تا نظر دهند و داوران اشتباه نکنند و نگذارند با یک اشتباه حق یک تیم ضایع شود.

فرکی در مورد دو شکست پی در پی فولاد و صبوری هواداران گفت: نمی دانم چه اتفاقی رخ دهد اما هر چه شود به فال نیک می گیرم. نگران چیزی نیستم چون تلاش خود را کرده ام. تصمیمی که گرفتم به مرحله اجرا درآوردم. شکست خوب نیست و باید بپذیریم هوادار یک حدی ظرفیت دارد. من با این شرایط آشنا نبودم و در حال تجربه هستم. فقط می توانم به هوادار بگویم تیمی داریم که نیاز به زمان بیشتر دارد.

وی افزود: فحش دادن هوادار از دست من خارج است. نتیجه در فوتبال زمان می خواهد. باید هزینه کرد. ما در این فوتبال زمان نداریم. فولاد نیاز به زمان دارد. باید در مورد این تیم تصمیمات خوبی در همه بخش‌ها گرفته شود. متاسفانه بعد از ۶ هفته هنوز شرایط خوب پیدا نکردیم. امیدوارم در آینده شرایط بهتر شود. البته اگر حوصله هواداران اجازه دهد.

فرکی در پاسخ به این سؤال که چرا از بازیکنان خارجی در فولاد استفاده نمی شود، گفت: بازیکن رومانیایی وقتی به فولاد آمد دچار افت شد و گرمای اهواز امانش را برید. در مجموع من از سه بازیکن خارجی تیم اصلا رضایت ندارم. اگر کیفیت خوبی نداشته باشند از آنها استفاده نمی کنم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391