برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فرکی : از وضعیت بازیکنانم راضیم

چهارشنبه، ۱۵ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۲۲ — گل

رضا بازیکن آزاد محسوب می‌شد و من یک جای خالی را برای او خالی گذاشته بودم اما وی تصمیم گرفت ادامه بازی خود را در نفت تهران انجام دهد.

حسین فرکی

حسین فرکی که تیمش در هفت هفته اول لیگ برتر نتوانسته آنگونه که باید و شاید خود را نشان دهد، اردوی تیم خود را در تهران برگزار کرده است.فولاد که در بازی خود در لیگ توانسته بود سایپا را شکست دهد در بازی تدارکاتی برابر این تیم به تساوی رضایت داد.وی از عملکرد بازیکنانش در بازی تدارکاتی با سایپا راضی است و گفت که استفاده از همه ی نفرات در اولویت بوده است.وی در گفت و گوی کوتاهی به سوالات خبرنگار سایت گل پاسخ داد.

مساوی با سایپا ؟ اردو در تهران ؟

ما در بازی با سایپا سعی کردیم از تمام بازیکنانمان استفاده کنیم و از عملکرد تمام بازیکنان راضی هستم.کیفیت بچه های تیم خوب بود.ما سعی کردیم از بتدا ترکیبمان هم شامل بازیکنان ذخیره و هم اصلی شود.

چرا بازی با نفت کنسل شد؟ و حالا شهرداری اردبیل ؟

بازی قرار نبود با نفت تهران برگزار شود ، ما به دنبال یکی از تیم های لیگ برتری بودیم که در تهران با این تیم بازی تدارکاتی انجام دهیم ولی موفق به چنین کاری نشدیم.مجبور شدیم با شهرداری اردبیل که تیم خوب و محکمی است بازی دوستانه ای است انجام دهیم.

هفته دیگه با تیم ملی حفاری خوزستان در اهواز بازی دوستانه دارید ؟

نه چنین قراری تا کنون گذاشته نشده است.

نظرتان راجع به انتقل رضا نوروزی به نفت تهران ؟

رضا بازیکن آزاد محسوب می‌شد و من یک جای خالی را برای او خالی گذاشته بودم اما وی تصمیم گرفت ادامه بازی خود را در نفت تهران انجام دهد.

ایمان موسوی ، مهاجم فصل پیشتان در تیم نفت گفته با شما تماس گرفته ولی پاسخی نگرفته ؟چرا ؟

ایمان راست می گوید ، بازیکنان هرکدام چهار یا پنج خط دارند و من نمیتوانم تمام این شماره‌ها را داشته باشم پس فقط یک یا دوتا را در گوشی خود دارم وبه احتمال فراوان وی با خط چندم خود زنگ زده است در هر صورت وی محبت دارد و از وی تشکر میکنم که به فکر من بوده است.از اینجا لازم می دانم از همه ی کسانی که با من تماس گرفته اند و تمام کسانی که تماس نگرفته اند و به فکرمان بودند تشکر کنم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391