برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حسین فرکى: گل ذوب آهن درست باشد ریشم را مى تراشم

یکشنبه، ۲۶ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۳۲ — افکارنیوز

حسین فرکى سرمربى فولاد خوزستان با انتقاد از کمک داور بازى با ذوب آهن گفت: اگر من اشتباه کرده باشم ریشم را مى تراشم. وى پس از شکست ۲ بر یک تیمش مقابل ذوب آهن گفت: اتفاقى که افتاد مایه تأسف بود

حسین فرکی

به نقل از ابرار ورزشی، براى خودم و مجموعه فولاد متاسفم که یک اشتباه باعث شد چنین نتیجه اى رقم بخورد. در این چند سال که مربى بودم سعى کردم در مورد داورى چیزى نگویم اما امروز که اینجا نشسته ام در موقعیت خودم نیستم. امروز در حقیقت حق یک استان ضایع شد، در گرماى اهواز و با وجود مصدومیت هاى زیاد خودمان را روانه بازى‌ها مى کنیم اما اینقدر راحت حق مان را ضایع مى کنند.

تاسف خودم را براى فوتبال کشور و بخشى از جامعه داورى اعلام مى کنم.وى در مورد کمک داور این مسابقه (مرتضى کریمى) عنوان کرد: حرف هایى در مورد این فرد شنیده بودم اما سعى کرده بودم باور نکنم. با این اتفاق‌ها به این حرف‌ها ایمان آوردم. نیمه اول کاملا دست ما بود و ذوب آهن از تک موقعیت خود استفاده کرد و به نوعى روى اشتباه ما به گل رسید.

فرکى تصریح کرد: شما سال هاست من را با این شکل و ریش دیده اید، حاضرم اگر گل دومى که ذوب آهن زد، درست بود و من اشتباه کرده بودم ریشم را بزنم. من شرمم مى آید در مورد حرف هایى که براى این داور مى زنند صحبت کنم. سال گذشته در تبریز هم این کمک داور اتفاقاتى را بوجود آورده بود.فرکى یادآور شد: تمرکز لازم را ندارم و نمى توانم بیش از این صحبت کنم. بحث اصلى من مربوط به ۲ آفسایدى است که گرفته شد، یکى گل شریفات بود که مردود اعلام شد و دیگرى گل دوم ذوب آهن که آفساید بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391