برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فتح الله زاده:۵ صبح که از باشگاه می روم ؛ پستم را می دهم به افشارزاده

دوشنبه، ۱۳ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۵۱ — خبرآنلاین

با اضافه شدن بهرام افشارزاده به هیات مدیره استقلال ، علی فتح الله زاده و دیگر اعضای هیات مدیره استقلال باید به فکر کوک کردن ساعت های شان روی ساعت ۵ صبح باشند

مدیرعامل استقلال در گفت و گو با خبرآنلاین درباره تغییرات در هیات مدیره می گوید:« این تغییرات برای ترمیم هیات مدیره است و امیدوارم با اضافه شدن این دو دوست خوبم ، هیات مدیره بتواند بیش از پیش در کنار تیم باشد و ما را در مسیر موفقیت هدایت کند.»
با اضافه شدن افشارزاده به باشگاه استقلال ، همه اعضای هیات مدیره باید سحرخیزی را تمرین کنند چون جلسات هیات مدیره از این پس به ساعات نخست بامداد می افتد چون دبیر کمیته ملی المپیک روز کاری اش را از ساعت ۵ صبح آغاز می‌کند ؛ فتح الله زاده در این باره می گوید:« حاجی جان یکدست کلید از ، کلیدهای اتاق مدیریت برای آقای افشارزاده می سازم که از ساعت ۵ صبح ایشان کار را شروع کنند . من هم سعی می کنم تا ۵ بعد از ظهر خودم را به او برسانم!( می خندد و ادامه می دهد) من تا دیروقت ، همان ساعاتی که آقای افشارزاده کارش را شروع می‌کند در باشگاه هستم. طوری برنامه ریزی می کنیم که از این پس وقتی دارم ۵ صبح از باشگاه می روم ، پستم را به حاجی افشارزاده بدهم تا باشگاه ۲۴ ساعته فعال باشد.»
او با شنیدن نام نکونام و قصه فروش یا ماندنش می گوید:« حالا هی بروید علیه جواد بنویسید ، وقتی ۱۰۰ تا گل زد ، چشم همه تان در می آید. این بچه‌ها را این قدر کوبیدید که استرس دارند. همین هاشم بیک زاده بیچاره که مدام می تویسید خوب نیست به تیم ملی دعوت شد. کروش که عشق تان است و مدام همه کارهایش را بهترین تصمیم ممکن می دانید به بازی او مهر تائید زده پس بهتر است باور کنید که بینش کادرفنی ما بیش از شماست و بهتر می دانند کدام بازیکن به درد تیم می خورد و چه بازیکنی نه!»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391