برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فدراسیون مخالف ریاست تاج در هیات مدیره پرسپولیس

شنبه، ۱۱ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۰۴ — افکارنیوز

هنوز وزارت ورزش و جوانان موضع گیری رسمی نسبت به انتشار این خبر نشان نداده است

مهدی تاج

مهدی تاج با دلخوری از فدراسیون فوتبال رفت و بازگشت دوباره وی به صحنه فوتبال این بار در مقام رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس، به هیچ عنوان باب میل کفاشیان و تیم مدیریتی وی در فدراسیون فوتبال نیست و باید منتظر بروز برخورد های جدیدی در فوتبال ایران باشیم.

به گزارش افکار نیوز با استعفای احمد رسولی نژاد از ریاست هیات مدیره استقلال بحث های زیادی در خصوص تغییرات احتمالی در هیات مدیره دو باشگاه تهرانی استقلال و پرسپولیس صورت گرفته و وزیر ورزش و جوانان از تغییراتی قریب الوقع در رأس مدیریتی دوباشگاه خبر می دهد.
بر اساس شنیده‌ها وزیر ورزش به محمد رویانیان مدیر عامل باشگاه پرسپولیس اعلام کرده که مهدی تاج به عنوان یکی از اعضای هیات مدیره پرسپولیس و به احتمال فراوان به عنوان رییس آن انتخاب خواهد شد.

البته هنوز وزارت ورزش و جوانان موضع گیری رسمی نسبت به انتشار این خبر نشان نداده است اما با توجه به تجربه مدیریتی مهدی تاج در فدراسیون فوتبال و هیات مدیره باشگاه سپاهان این انتخاب به هیچ عنوان دور از ذهن نیست.

اما تنها مساله ای که ورود دوباره تاج به عرصه مدیریتی فوتبال را با ابهاماتی روبرو ساخته، اختلاف نظرهای عمیقی است که در اواخر دوران مسولیت تاج به عنوان نایب رئیس فدراسیون فوتبال در دوره اول ریاست علی کفاشیان رخ داد و طرفین رسما مقابل هم صف آرایی کردند، از این ناگفته پیداست که کفاشیان با این مساله موافقتی نداشته باشد زیرا ریاست هیات مدیره دو باشگاه استقلال و پرسپولیس که با انتخاب مستقیم وزیر ورزش صورت می گیرد، از اهمیت بالایی برخوردار است و از اینرو انتخاب هیات مدیره دو باشگاه همواره با حساسیت هایی روبروبوده است.

به نظر می رسد وزیر ورزش برای انتخاب اعضای هیات مدیره دو باشگاه بزرگ تهرانی با رئیس فدراسیون فوتبال مشورتی نداشته است و حضور تاج برخلاف میل کفاشیان صورت گرفته باشد و از این جهت حضور تاج در رأس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس ، میتواند بستری را برای تقابل های دو طرفه سرخپوشان تهرانی و فدراسیون فوتبال فراهم کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391