برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فردوسی‌پور: در برنامه ورزش و مردم فوتبال خارجی گزارش می‌کردم

شنبه، ۱۸ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۱۸ — گل

شفیع در قسمتی از حرف‌هایش به این موضوع اشاره کرد که فردوسی‌پور محصول برنامه ورزش و مردم است که از طریق این برنامه توانست جایگاه خوبی را در سیما پیدا کند

عادل فردوسی پور

بهرام شفیع، مجری باسابقه برنامه ورزش و مردم که قدیمی‌ترین برنامه ورزشی در ایران محسوب می‌شود، روز جمعه جمله جالب توجهی را در مورد عادل فردوسی‌پور گفت.
به گزارش سایت گل، شفیع در قسمتی از حرف‌هایش به این موضوع اشاره کرد که فردوسی‌پور محصول برنامه ورزش و مردم است که از طریق این برنامه توانست جایگاه خوبی را در سیما پیدا کند. شاید خیلی‌ها یادشان نیاید که فردوسی‌پور یکی از گزارشگران برنامه ورزش و مردم بود. عادل هم این موضوع را تأیید کرده و می‌گوید: «من در برنامه ورزش و مردم فوتبال خارجی گزارش می‌کردم.»
عادل آن روزها اشتیاق زیادی برای پیشرفت داشت و استعداد ذاتی او باعث شد تا خیلی زود خودش را به عنوان یکی از بهترین گزارشگران سیما معرفی کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391