برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پزشک پرسپولیس: فشنگچی را یکماهه می رسانیم

چهارشنبه، ۱۵ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۳۴ — گل

خوشبختانه بعد از سی تی اسکن وام آرآی مشخص شد پای اوشکستگی ندارد اما لیگامنت داخلی و خارجی مچ پای او آسیب دیده است.

وجیه الله چشمه سری پزشک پرسپولیس درباره شایعه دوری دوماهه پولادی ازمیادین می گوید:ماهم شنیده ایم پولادی مصدوم شده اما تا زمانی که از میزان و درجه مصدومیت به علاوه شرایط بالینی وی مطلع نشوم نمی توانم درباره مدت دوری او ازمیادین صحبت کنم.

وی ادامه می دهد:برای پی بردن به وضعیت او با محل اردوی تیم ملی تماس گرفتم اما موفق به صحبت با دکترخانلری نشدم اما قرار است تا یکی دو ساعت دیگر ایشان بامن تماس بگیرند و در این مورد گزارش بدهند.

پزشک پرسپولیس درباره آخرین وضعیت مصدومیت فشنگچی دیگر چپ پای این تیم می گوید:این بازیکن الان صبح و بعداز ظهر فیزیوتراپی می کند.خوشبختانه بعد از سی تی اسکن وام آرآی مشخص شد پای اوشکستگی ندارد اما لیگامنت داخلی و خارجی مچ پای او آسیب دیده است. با این حال سعی می کنیم فشنگچی را بعد ازیک ماه به شرایط تمرین و مسابقه برسانیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391