برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جزئیات تغییر قرعه‌کشی جام‌جهانی‌ فوتسال

یکشنبه، ۵ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۲۱:۳۵ — بی‌باک‌نیوز

زئیس کمیته فوتسال درباره برنامه هایش در کشور تایلند و همچنین شائبه هایی که در مورد تغییر قرعه کشی جام جهانی به وجود آمده، توضیح داد.

عباس ترابیان که در حال حاضر در تایلند به سر می برد در گفت‌وگو با ایسنا، درباره برنامه‌هایش در این کشور توضیح داد: ما یک دوره work shop پیشرفته برای جام‌جهانی داشتیم که نقش کنفدراسیون‌ها و تیم‌ها بیان و مسئولیت‌شان توضیح داده شد.

رئیس کمیته فوتسال در ادامه با اشاره به اینکه بازدیدی هم از ورزشگاه‌های میزبان جام جهانی داشته است، گفت: از استادیوم‌های مختلفی که قرار است در آنجا بازی برگزار شود بازدید کردیم اما نکته جالب اینکه استادیوم اصلی جام‌جهانی هنوز آماده نشده و تصور من این است که رساندن این استادیوم در حد یک معجزه است. همچنین من با مهندسین آنجا هم صحبت می‌کردم می گفتند حداقل چهارماه زمان می‌برد تا این استادیوم آماده شود. از طرفی هم فصل باران و طوفان در تایلند آغاز می‌شود و تکمیل آن را دشوارتر می‌کند.

به گزارش ایسنا قرعه‌کشی جام‌جهانی فوتسال در حالی برگزار شد که گروه‌بندی این قرعه‌کشی ابتدا در سایت فدراسیون منتشر شد اما ساعتی بعد گروه بندی متفاوتی در سایت فیفا اعلام شد و عباس ترابیان دلیل این تغییر را انجام قرعه‌کشی جدید اعلام کرد. این در حالی است که خبر قرعه‌کشی اول در هیچ سایتی منتشر نشده بود و به نظر می‌رسد این قرعه‌کشی وجود خارجی نداشته باشد.

اما رئیس کمیته فوتسال در این مورد اعتقاد دیگری دارد. ترابیان به ایسنا گفت: بر اساس قوانین نباید در یک گروه دو تیم از یک قاره قرار داشته باشد. البته اروپا استثناء است به همین دلیل در قرعه‌کشی که ابتدا انجام شده بود کلمبیا با برزیل در یک گروه قرار داشت که این باعث اعتراض دو تیم شد. تایلند این موضوع را با فیفا در میان گذاشت و وقفه‌ای در قرعه‌کشی ایجاد شد تا ما برویم و بررسی کنیم. همچنین مراقب بودیم که به گروه ما دست نزنند و آن را تغییر ندهند. به هر حال پس از گذشت مدتی، تغییراتی در تیم‌های چهارم گروه‌ها ایجاد شد و کشورهای لیبی، کلمبیا و آرژانتین جابجا شدند.

ترابیان افزود: قرعه‌کشی اول را هیچ خبرگزاری و حتی سایت فیفا منتشر نکرده است اما نتیجه این قرعه‌کشی روی سایت فدراسیون فوتبال قرار گرفت و هیچ اشتباهی در کار نبود.

به گزارش ایسنا، جام جهانی فوتسال از یازدهم آبان ماه سال جاری در تایلند آغاز می‌شود و تیم ملی ایران با تیم‌های اسپانیا، گوآتمالا و مراکش هم‌گروه است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391