برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فروزان: برای خودشان می گویند از کسی عذرخواهی نکردم

دوشنبه، ۲۷ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۵۰ — گل

متاسفانه برخی سایت های هواداری برای خودشان گفتند که من عذرخواهی کرده ام. باید بگویم من از کسی عذرخواهی نکردم

محسن فروزان

محسن فروزان فصل گذشته بازی های نسبتا خوبی را برای تراکتورسازی انجام داد ولی حالا در این تیم نیمکت نشین شده است.

او ابتدا در مورد وضعیت مصدومیتش می گوید:«مصدومیتم در حال بهبود است. کمی بازویم کش آمد و به همین خاطر نتوانستم همراه تیم به انزلی بروم. الان هم فیزیوتراپی می کنم و آب درمانی را هم در دستور کار قرار داده‌ام تا زودتر بتوانم به زمین برگردم.»

او در مورد این شایعه که مصدوم نبود و نمی خواست عمدا در انزلی بازی کند می گوید:« باور کنید به خاطر مصدومیت به انزلی نرفتم. ملوان تیم استانم است و یک سال آنجا بازی کردم. تمام طرفداران ملوان دوستم دارند و من هم چنین حسی را نسبت به آنها دارم. سال قبل که با تراکتور به انزلی رفتم همه تشویقم کردند. تمام گیلانی‌ها دوستم دارند و من هم به آنها علاقه دارم. از مردم رشت گرفته تا انزلی.»

او از اوضاع خودش در تبریز راضی نیست و در این مورد می گوید:«متاسفانه برخی سایت های هواداری برای خودشان گفتند که من عذرخواهی کرده ام. باید بگویم من از کسی عذرخواهی نکردم. اصلا با طرفداران تراکتورسازی دعوا نکردم که بخواهم معذرت خواهی کنم. من عاشق تبریزی‌ها هستم و طرفداران تراکتورسازی در قلب من هستند. من مدیون آنها هستم اما برخی سایت‌ها برای خودشان نوشته اند که من عذرخواهی کردم.مثل اینکه گروهی دست به یکی کرده اند تا من موفق نشوم.»

فروزان تاکید می کند:«سایت های هواداری می خواهند خرابم کنند. آنها ظاهرا طرفدار تراکتورسازی هستند اما در اصل دشمن تیم به شمار می روند. تمام حاشیه‌ها از اینها شروع می شود. از اول فصل آرامش را از من و تعدادی بازیکن دیگر گرفته اند.البته اینها یک درصد از طرفداران تراکتورسازی هم نیستند. باز هم می گویم من عاشق طرفداران واقعی تراکتورسازی هستم. آنهایی که در سرما و گرما از ابتدای بازی تیم محبوبشان را تشویق می کنند تا به موفقیت برسد. این سایت‌ها عده معدودی هستند که می خواهند من و چند بازیکن دیگر را خراب کنند.»

او در پاسخ به این سوال که این هفته به دروازه تراکتورسازی بر می گردی می گوید:«واقعا نمی دانم. الان احسان حاج صفی را کنار گذاشته اند . بازیکنی که تمام تیمها آرزوی داشتن او را دارند. فکر می کنم تراکتورسازی تنها تیمی است که ملی پوشان را بازی نمی دهد.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391