برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قلعه نویی: مهاجم نمی خواهم؛ جباری برگردد گل می زنیم

یکشنبه، ۱۲ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۲۹

سرمربی استقلال معتقد است که مشکل استقلال نه در خط حمله که در خط هافبک است؛ جایی که وظیفه بازیسازی و موقعیت آفرینی برای مهاجمان در آنجا بخوبی انجام نمی شود.

امیر قلعه‌نوعی

سرمربی آبی‌ها در رسانه‌ها از رضایت خود از تیمش سخن می گوید اما نزدیکان وی می دانند که امیر بیشتر از خیلی‌ها نگران عدم هارمونی استقلال است.


امیر قلعه نویی بهتر از هر کسی می داند که این استقلال با ایده آل هایش فاصله دارد اما بنا به دلایلی که بر ما و خیلی‌ها پوشیده است ، امیر این مشکلات را انکار کرده و نمی خواهد آنچه در ذهن دارد را به رسانه‌ها بکشاند!


این مربی این روزها در هر مکانی که با چرایی گل نزنی مهاجمان آبی پوش روبرو می شود بدون معطلی می گوید:« مشکل از خط حمله نیست!»


طی روزهای اخیر برخی نزدیکان استقلال به صرافت افتاده اند تا مقدمات بازگشت فرهاد مجیدی را به این تیم فراهم کنند و در کنار آن، گفته می شود مجیدی بدش نمی آید باردیگر استقلالی شود اما در این میان ذهنیت قلعه نویی درباره ریشه مشکلات فنی استقلال، بزرگترین مانع در راه تحقق این اتفاق است.


سرمربی استقلال معتقد است که مشکل استقلال نه در خط حمله که در خط هافبک است ؛ جایی که وظیفه بازیسازی و موقعیت آفرینی برای مهاجمان در آنجا بخوبی انجام نمی شود.

وی اخیرا در یک محفل وقتی می شنود که می گویند استقلال به مهاجم گلزن احتیاج دارد باردیگر جمله خود را بر زبان می آورد و می گوید:« بگذارید خط هافبک سروسامان بگیرد آنوقت خواهید دید که مشکل از خط حمله نیست.»


گفته می شود که اخیرا قلعه نویی وقتی با پیشنهاد برخی از نزدیکان خود مبنی بر جابجایی ساموئل با یک مهاجم گلزن خارجی روبرو شده، گفته که منتظر بازگشت جباری است و با بازگشت وی مشکلات استقلال در خط هافبک و خط حمله مرتفع خواهد شد.»


این روزها سرمربی استقلال بیشتر از هر زمان دیگری پیگیر وضعیت جباری است و روزی نیست که از پزشک استقلال روند بهبودی شماره هشت پر سرو صدا را جویا نشود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391