برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ناراحتی قلعه نویی ازانتشار فهرست استقلال

جمعه، ۳ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۴۱

حضور بیش از ۶۵ هزار تماشاگر در ورزشگاه در فاصله یک ساعت و نیم مانده به آغاز مسابقه ، حضور دو تیم و داوران در ورزشگاه آزادی و گفتگوی رئیس کمیته داوران و مسئول دپارتمان داوری فدارسیون فوتبال از نکات جالب توجه پیش از آغاز دربی ۷۵ است.

امیر قلعه‌نوعی

به نقل از مهر، حضور تماشاگران در ورزشگاه آزادی همچنان ادامه دارد اما برخلاف سالهای گذشته تماشاگران به صورت پراکنده و منظم در ورزشگاه حضور یافته و برای حمایت از تیم های محبوب خود در سکوهای ورزشگاه مستقر می شوند. حواشی دیگر این مسابقه در زیر می آید:


* سازمان لیگ فدراسیون فوتبال برنامه های ویژه ای برای پیش از آغاز مسابقه تدارک دیده است که از آن جمله می توان به پخش سرودهای ملی اشاره کرد. همچنین مسابقه پیامکی برای حاضرین در ورزشگاه در نظر گرفته شده که نتیجه بازی را پیش بینی کنند. نکته جالب توجه اینکه در زمان اینکه گزینه های پیروزی هر تیم اعلام می‌شد تماشاگران به شدت آن تیم را تشویق می کردند.


* از سوی گروه های اورژانس حاضر در ورزشگاه آزادی اعلام شد تا به این لحظه ۴ نفر از تماشاگران برای مداوا به بیمارستان اعزام شده اند و بیش از ۵۰ مراجعه حضوری به بخش اورژانس های حاضر در ورزشگاه داشته ایم.


* بازیکنان تیم استقلال ساعت ۱۶:۰۵ وارد ورزشگاه شدند و با استقبال تماشاگران خود به رختکن رفتند.


* ساعت ۱۶:۲۵ تیم پرسپولیس وارد ورزشگاه شد و در شرایطی که تماشاگران استقلال به شدت علیه آنها شعار می دادند تیم داوری نیز همزمان با ورود پرسپولیسی‌ها به داخل ورزشگاه آمد.


* فریدون اصفهانیان رئیس کمیته داوران و حسین عسکری رئیس دپارتمان این کمتیه نیز داوران دربی را همراهی می کردند.


* در بخش های مختلف ورزشگاه پارچه نوشته های تبلیغاتی دیده می‌شود. حتی روی پیست تارتان هم پارچه نوشته های تبلیغاتی دیده می‌شود.


* از اسکوربورد ورزشگاه آزادی شعارهایی در جهت وحدت و دوستی هواداران دو تیم استقلال و پرسپولیس دیده می‌شود که یکی از مهمترین آنها شعاری با این مضمون بود که رنگ‌ها و نام‌ها تنها یک بهانه هستند برای با هم بودن و هم نشینی صمیمی با یکدیگر.

* امیر قلعه نویی از اعلام فهرست تیم استقلال زودتر از موعد مقرر ناراحت شده است.

* در فاصله سه ساعت مانده به آغاز بازی مهدی حب درویش و تیم همراهش به اجرای برنامه و روپایی زدن در کنار زمین پرداختند. ساعت ۱۶:۳۰ تیم داوری شرایط زمین چمن و دروازه های ورزشگاه آزادی را مورد بررسی قرار دادند. در این شرایط حسین عسکری و فریدون اصفهانیان گفتگویی دوستانه با یکدیگر داشتند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391