برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عصبانیت امیر از تراکتوری‌ها ادامه دارد

دوشنبه، ۲۰ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۵۶ — گل

گفتنی است که به غیر از قلعه‌نویی مبلغ قرارداد دیگر اعضای کادر فنی هم به طور کامل پرداخت نشده و باشگاه تراکتور به آنها قول داده که تا مهرماه طلب آنها را بدهد.

امیر قلعه‌نوعی

امیر قلعه‌نویی، سرمربی فصل گذشته تراکتورسازی تبریز همچنان از مسئولان آن باشگاه به شدت ناراحت و عصبانی است و تراکتوری‌ها هنوز طلب این مربی را پرداخت نکرده‌اند.

&#۱۶۰;وقتی امیر قلعه‌نویی سال گذشته به تبریز رفت، مسئولان این باشگاه برای او یک دستگاه آپارتمان رهن کردند که البته مبلغ رهن این آپارتمان بالا بود. این موضوع باعث شد تا قلعه‌نویی به مسئولان باشگاه پیشنهاد بدهد که ۵۰ میلیون از مبلغ قراردادش بابت رهن خانه در نظر گرفته شود و او بعد از پایان قراردادش این ۵۰ میلیون را پس بگیرد. بعد از پایان لیگ و در حالی که قلعه‌نویی به تهران برگشت، خانواده او به دلیل مسائل تحصیلی فرزندانش تا اواخر تیرماه در تبریز ماندند.

بعد از تخلیه خانه امیر قلعه‌نویی انتظار داشت که پول رهن آپارتمان در اختیار او قرار بگیرد ولی صاحبخانه حاضر نشد این پول را به امیر بدهد و همین موضوع به دشت قلعه‌نویی را عصبانی کرد. او هنوز نتوانسته این مبلغ را از تراکتوری‌ها بگیرد و گویا دارا غزنوی یکی از اعضای هیأت مدیره تراکتور در حال بررسی این موضوع است تا طلب قلعه‌نویی را بدهد. در ضمن این مربی ۳۰۰ میلیون تومان هم بابت مبلغ قراردادش از باشگاه تراکتور طلب دارد.

گفتنی است که به غیر از قلعه‌نویی مبلغ قرارداد دیگر اعضای کادر فنی هم به طور کامل پرداخت نشده و باشگاه تراکتور به آنها قول داده که تا مهرماه طلب آنها را بدهد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391