برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قلعه نویی:جای ابومسلم لیگ یک نیست

دوشنبه، ۱۳ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۲۳ — بی‌باک‌نیوز

آبی‌های پایتخت امشب در ورزشگاه ثامن برابر ابومسلم قرار می‌گیرند.اشتباه نکنید؛ این بازی قرارنیست از سری مسابقات لیگ برتر برگزار بشود.

امیر قلعه‌نوعی

این یک بازی خیرخواهانه است که پس از سال‌ها آبی‌ها را برابر سیاه جامگان مشهدی قرارداده است.
امیر قلعه نویی از مصاف با تیم ابومسلم مشهد خوشحال است. شاید او امشب بار دیگر خاطرات شیرینی که در ثامن داشت را در مصاف با ابومسلم در ذهن خود مرور کند. آن بازی که آبی‌ها با پیروزی برابر پیام قهرمان شدند یا آن پیروزی در فصل پنجم که پس از تعویض‌های طلایی امیر به دست آمد. امیر امشب بارها این صحنه‌ها را در ذهن خود تداعی خواهد کرد.یکشنبه شب در حاشیه تمرین استقلال فرصتی بود تا با امیر قلعه نویی پیرامون این رویارویی گفت وگویی داشته باشیم.
_ استقلال بر خلاف دیگر تیمها در هفته هفتم استراحت کرد. ابتدا در باره تعطیلی بازی‌های‌تان تا آغاز هفته هفتم بگویید.
* ما مخالف این تعطیلی بودیم و از سازمان لیگ هم خواستیم به نحوی بازی ما با پیکان برگزار بشود، اما برگزاری اجلاس مانع شد. تعطیلی به این شکل خوب نیست و مشکلاتی را برای کل فوتبال ما ایجاد می‌کند. البته باید به برنامه‌های تیم ملی احترام گذاشت. مجبوریم با این شرایط کنار بیاییم.
_ طی این مدت چه برنامه‌ای در دستور کار شما قرارمی گیرد؟
* مجبوریم دوباره برنامه بدنسازی را هم در خلال تمرینات مان انجام بدهیم. ما حدود ۲۰ روز تعطیلیم و در این مدت نباید اجازه بدهیم که بازیکنان‌مان با افت بدنی مواجه شوند.
_ بازی با ابومسلم با چه اهدافی انجام می‌شود؟
* هم به دنبال شناسایی نقاط ضعف و قوت هستیم و هم به دنبال کاری خیرخواهانه به نیت زلزله زدگان استان آذربایجان. من وقتی پیشنهاد این بازی را شنیدم خیلی زود استقبال کردم، چون این بازی ما را به اهداف مان خواهد رساند.
_ شما از مشهد خاطرات خوبی دارید. امشب این خاطرات دوباره درذهن تان تداعی می‌شود؟
* بله، من هر وقت به ورزشگاه ثامن مشهد رفتم یاد آن روز قهرمانی مان افتادم. یادش به خیر. کلا بازی‌های ما در مشهد همیشه زیبا از آب درآمده و شک ندارم این بازی تدارکاتی هم زیبا خواهد شد.
_ اما ابومسلم حالا تیمی لیگ یکی است و ابهت گذشته را ندارد.
* به نظر من جای ابومسلم به این همه بازیکنی که طی سالهای اخیر به تیم ملی داده در لیگ یک نیست. ابومسلم بزرگان بسیاری را به تیم ملی معرفی کرده است و همچنان می‌تواند منشأ خدمات فراوانی در فوتبال ایران باشد. تصور می‌کنم با درایت غلام پیروانی امسال ابومسلم به لیگ برتر صعود خواهد کرد.
_ از بازیکنان ابومسلم شناختی دارید.
*اسامی آنها را یکبار شنیدم. تصور می‌کنم این بازیکنانی که امسال جذب شده‌اند می‌توانند به صعود ابومسلم کمک کنند. آنها می‌توانند حتی به طور مستقیم هم به لیگ برتر صعود کنند، چون هم بازیکنان خوبی دراختیار دارند و هم پیروانی روی نیمکت شان می‌نشیند. به بازیکنانم گفته‌ام تحت هیچ شرایطی بازی با ابومسلم را ساده نگیرند. از نظر من این بازی تفاوتی با بازی‌های لیگ ندارد و محکی جدی خواهیم خورد.
_ مصاحبه شما به طور اختصاصی با روزنامه قدس انجام می‌شود، صحبت خاصی با مشهدی‌ها دارید؟
* من کوچک‌تر از آن هستم که صحبتی با مردم خوب شهر مشهد بخصوص فوتبال دوستان داشته باشم. از آنها می‌خواهم فقط دراین بازی ورزشگاه ثامن را پر کنند تا در کاری خیر و به یادماندنی شرکت کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391