برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

امیر به دنبال آشتی دادن فوتبالیست‌ها و رسانه ها

سه‌شنبه، ۲۸ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۰۰ — قدس‌آنلاین

وحالا امیر قلعه نویی در صدد آشتی دادن ملی پوشان با رسانه‌ها است و می خواهد در آستانه بازی با کرده جنوبی به نوعی فضا را تلطیف کند.

تحریم رسانه‌ها توسط بازیکنان تیم ملی این روزها به بحثی داغ میان اصحاب رسانه تبدیل شده است. عده ای بازیکنان را مقصر می دانند که تعدادشان کم هم نیست و برخی دیگر که به بازیکنان فوتبال نزدیک تر هستند معتقدند که رسانه‌ها نیز بی تقصیر نیستند. در این میان هستند کسانی که تعدادشان کم هم نیست و معتقدند که باید هرچه زودتر میان رسانه‌ها و ملی پوشان آشتی برقراربشود. یکی از کسانی که دنبال پیدا کردن راهی است تا در آستانه بازی با کره جنوبی رابطه میان رسانه‌ها و فوتبالیست‌ها به شکل مطلوبی تعدیل کند امیر قلعه نویی است! سرمربی استقلال که خود کم با برخی رسانه‌ها مشکل ندارد و بارها علیه برخی جریان‌ها رسانه های نیز مصاحبه کرده است حالا درصدد به وجود آوردن فضایی است تا بازیکنان تیم ملی آرام آرام به سمت رسانه‌ها بروند. قلعه نویی در همین راستا صحبت هایی نیز با چند ملی پوش استقلال داشته و حتی گفته می شود وی با برخی بازیکنان پرسپولیس که در تیم ملی هم حضور دارند سراین موضوع گفت و گوکرده است و می خواهد به زودی زمینه آشتی دوباره آن با رسانه‌ها را فراهم آورد. حال باید منتظر ماند و دید ماجرای ملی پوشان فوتبال و رسانه‌ها سرانجام به کجا خواهد رسید و آیا این سکوت توسط امیر قلعه نویی شکسته خواهد شد یا خیر؟!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391