برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پشت‌پرده حمایت قلعه‌نویی از بیک‌زاده

یکشنبه، ۵ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۰۵ — مشرق

بیک زاده که پس از آخرین خروج قلعه نویی از استقلال از جمع آبی‌پوشان پایتخت جدا شد پس از حضور این مربی در سپاهان اصفهان به اصفهان رفت. در این میان امیر قلعه نویی از وی به عنوان بهترین بازیکن تیم فوتبال سپاهان نام برد.


هاشم بیک زاده و تیم استقلال

بیک زاده که پس از آخرین خروج قلعه نویی از استقلال از جمع آبی‌پوشان پایتخت جدا شد پس از حضور این مربی در سپاهان اصفهان به اصفهان رفت اما در این شهر نیز هاشم بیک زاده با انتقادات شدیدی رو به رو شد اما در این میان امیر قلعه نویی از وی به عنوان بهترین بازیکن تیم فوتبال سپاهان نام برد تا این واقعیت روشن شود که تا قلعه نویی هست هیچ نقدی به بیک زاده وارد نیست.
به گزارش مشرق، یکی از بازیکنان تیم فوتبال استقلال که در جریان دربی پایتخت مرتکب اشتباهات پرشمار شد، هاشم بیک زاده بازیکن خط میانی این تیم بود،اما با وجود اشتباهات پی در پی این بازیکن امیر قلعه نویی وی را تا پایان بازی در زمین نگه داشت و در کنفرانس مطبوعاتی وی را به عنوان بهترین بازیکن استقلال خطاب کرد در صورتی که هواداران و خبرنگاران نظری خلاف دیدگاه امیر قلعه نویی داشتند.

به گزارش رجانیوز، عملکرد ضعیف هاشم بیک زاده در جریان بازی استقلال مقابل پرسپولیس و حمایت سوال برانگیز امیر قلعه نویی از این بازیکن برای رسانه‌های خبری بحث برانگیز شد به همین دلیل رسانه‌های نوشتاری پس از دربی ۷۵ به این مساله توجه ویژه‌ای داشتند اما نکته جالب توجه این بود که بازیکن استقلال منتقدان خود را به افرادی مغرض تبدیل کرد تا پس از امیر قلعه نویی حالا نوبت به هاشم بیک زاده برسد که منتقدان خود را به تمسخر بگیرد.

هاشم بیک زاده در گفت و گو با یکی از سایت‌های خبری ادعا کرده است:«من نمی‌دانم منظور آنها از این اعتراض چیست، اپیدمی شده و هر هفته خبر می‌دهند که در پایان بازی‌ها به عملکرد من اعتراض شده. باور کنید نمی‌خواهم از خودم دفاع کنم، اما از من بدتر هم هست، ولی روی من زوم کرده‌اند.»

وی در ادامه با لحنی تمسخرآمیز درباره منتقدانش می‌گوید:«عده‌ای با من دشمنی دارند، قطعا همین طور است،یک عده هستند تمام کار و بار خود را ول کرده و فقط به بازی و عملکرد من کار دارند.در صورتی که قلعه نویی تاکید کرده است من جزو پنج بازیکن برتر میدان هستم!»


اظهارات بازیکن تیم فوتبال استقلال درباره انتقادهای صورت گرفته قابل باور نیست چون به عقیده طیف قابل توجهی از کارشناسان فوتبال ایران هاشم بیک زاده یکی از ضعیف ترین بازیکنان استقلال در جریان دربی ۷۵ بود اما با این حال سرمربی استقلال برای مقابله با منتقدان از وی به عنوان بهترین بازیکن استقلال نام می‌برد چون یقین دارد اگر اعتراف به اشتباهات پی در پی این بازیکن نماد این بازیکن از چرخه بازیکنان اصلی تیمش خارج می‌شود.

اما در این میان ادعای هاشم بیک زاده بسیار قابل توجه است که خیلی زود تمجید قلعه نویی از عملکرد خود را باور می‌کند و در این باره مدعی می‌شود در میان پنج بازیکن برتر استقلال بودم در صورتی که برخی اخبار نیمه رسمی حکایت از این دارد که برابر آنالیز انجام شده از سوی گروه آنالیز باشگاه استقلال هاشم بیک زاده در جمع ضعیف ترین بازیکنان استقلال قرار گرفته اما به دستور امیر قلعه نویی نتایج این آنالیز محرمانه باقی ماند تا هاشم بیک زاده با بحرانی جدید رو به رو نشود.

گفته می‌شود امیر قلعه نویی که با اصرار فراوان به مدیران باشگاه هاشم بیک زاده، را به عضویت باشگاه استقلال تهران درآورده است دوست ندارد کسی به عملکرد فنی وی ایراد بگیرد چون اگر این اتفاق صورت بگیرد و امیر قلعه نویی هیچ واکنشی از خود نشان ندهد پیداست که سرمربی استقلال هم به بازی ضعیف این بازیکن اعتراف دارد که این موضوع اثبات می‌کند امیر قلعه نویی در جذب این بازیکن مرتکب اشتباه شده است و یک سهمیه استقلال در فصل نقل و انتقالات را به با هاشم بیک زاده اشغال کرده است.


قلعه نویی در سال‌های اخیر به ویژه دوره مربیگری‌اش در باشگاه استقلال و سپاهان اصفهان همیشه از هاشم بیک زاده به عنوان یکی از بازیکنان ثابت خود استفاده کرده است و پس از خروج از یک باشگاه به باشگاه دیگر این بازیکن را نیز با خود به تیم جدیدش منتقل کرده است تا از وی بهره بگیرد.

بیک زاده که پس از آخرین خروج قلعه نویی از استقلال از جمع آبی‌پوشان پایتخت جدا شد پس از حضور این مربی در سپاهان اصفهان به اصفهان رفت اما در این شهر نیز هاشم بیک زاده با انتقادات شدیدی رو به رو شد اما در این میان امیر قلعه نویی از وی به عنوان بهترین بازیکن تیم فوتبال سپاهان نام برد تا این واقعیت روشن شود که تا قلعه نویی هست هیچ نقدی به بیک زاده وارد نیست.

اما به نظر می‌رسد شرایط جدید قلعه نویی و بیک زاده با آنچه در سال‌های اخیر برای این دو روی داده است متفاوت است چون امسال نه قلعه نویی، قلعه نویی سابق است نه هواداران، هواداران آرام فصل‌های پیش به همین علت نمی‌توان توقع داشت هاشم بیک زاده و سایر بازیکنان ضعیف استقلال زیر چتر حمایتی قلعه نویی در آرامش کامل قرار داشته باشند چون این روزها خود قلعه نویی نیز از حاشیه امنیت همیشگی برخوردار نیست.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391