برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حمله مجدد قلعه نویی به خبرنگاران: ترور شخصیت می کنند و آبرو ندارند!

دوشنبه، ۱۳ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۲۲:۵۲ — گل

می‌گویند من فوتبال بلد نیستم. البته آنها وجدان ندارند و می‌گویند سرمربی تیم ملی اشتباهی بیک‌زاده را به تیم ملی دعوت کرده است و بعد من هم حرف بزنم ۵ میلیون تومان جریمه می‌شوم

امیر قلعه‌نوعی

نزدیک به نه ماه پس از آنکه امیر قلعه نویی در مصاحبه ای به تحریف حرفهایش واکنش تندی نشان داد و توسط کمیته انضباطی جرینه شد ، باز هم با جملاتی عصبانیت خود را نسبت برخی از خبرنگاران به زبان آورد.

مدیرعامل نفت :کاستا فقط دو بازی دیگر فرصت دارد فشنگچی: اصلا حال و روز خوبی ندارم
به گزارش گل ، قلعه‌نویی امروز در مشهد بعد از بازی دوستانه مقابل ابومسلم ، در مورد انتقادهایی که از نکونام و هاشم بیک‌زاده می‌شود، گفت: برخی می‌خواهند استقلال را به هم بریزند. یک سری افراد خیرخواه هستند که انتقاد می‌کنند و یک سری دیگر دشمنان استقلال هستند. استقلال تیم بزرگی است و دشمنان زیادی هم دارد. برخی با برنامه‌ریزی قلم می‌زنند.
او با اشاره به جریمه اش توسط کمیته انضباطی به دلیل جنگ لفظی با خبرنگاران ، در توضیح اصرارش به استفاده از بیگ زاده گفت : ما یک سیستم آنالیز با همکاری دانشگاه شریف داریم و جای تعجب دارد که در این سیستم همیشه نکونام و بیک‌زاده جز ۴ بازیکن برتر میدان هستند اما برخی انتقاد می‌کنند. این هم به کنار، می‌گویند من فوتبال بلد نیستم. البته آنها وجدان ندارند و می‌گویند سرمربی تیم ملی اشتباهی بیک‌زاده را به تیم ملی دعوت کرده است و بعد من هم حرف بزنم ۵ میلیون تومان جریمه می‌شوم!

قلعه نویی با همان پوزخند و لحن ادامه داد: این همان قلم‌هایی است که ترور شخصیت می‌کنند و آبرو ندارند. هم به من توهین می‌کنند و هم به مربیان تیم ملی، جای تاسف دارد. امیدوارم روزی این اتفاق‌ها به پایان برسد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391