برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

منصور قنبرزاده: پرسپولیس را جریمه کنید

یکشنبه، ۱۲ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۰۲ — افکارنیوز

دیرعامل نفت تهران با درخواست از فدراسیون برای جریمه نقدی پرسپولیس به جای محرومیت تماشاگران این تیم گفت: اعتقاد دارم محرومیت تماشاگران شیوه انضباطی مناسبی نیست و بهتر است باشگاه‌های متخلف را با کسر امتیاز مواجه کنند.

تیم نفت تهران

منصور قنبرزاده در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد عملکرد تیم نفت ضمن بیان مطلب فوق گفت: در ۶ هفته گذشته صدرنشینان لیگ جابه جا شده‌اند، به همین دلیل جدول لیگ، ما را به بیراهه نمی‌کشاند. در حال حاضر ۷-۸ تیم امتیازات نزدیک دارند و یک نتیجه بد باعث تغییرات بسیاری در رده‌بندی تیم در جدول لیگ می‌شود، پس به جایگاه خود دلخوش نیستیم اما برای حفظ آن تلاش می‌کنیم.

ادعای کسب سهمیه آسیایی نمی‌کنیم
وی افزود: از نظر هزینه و بازیکن تفاوت ۸۰ درصدی با تیم‌های دیگر بالای جدول داریم، به همین خاطر فشاری برای نتیجه‌گیری روی کادر فنی نمی‌آوریم. اطمینان دارم با کادرفنی مجرب و تلاش بازیکنان می‌توانیم جایگاه خوبی را کسب کنیم اما ادعای کسب سهمیه آسیایی یا بدست آوردن مقام‌های بالای جدول را نمی‌کنیم.

نباید انتظار زیادی از تیم نفت داشت
مدیرعامل باشگاه نفت تهران در پاسخ به این پرسش که آیا مدیران ارشد شرکت نفت هم چنین انتظاری از این تیم ندارند؟، ادامه داد: مدیران ارشد نفت هم افرادی باتجربه و کارکشته‌‎اند و می‌دانند نباید انتظار زیادی از تیم نفت داشت زیرا این تیم سومین سال حضور در لیگ برتر را تجربه می‌کند و قطعا این مسائل بار روانی روی تیم ایجاد می‌کند و مانع از نتیجه‌گیری می‌شود.

عملکردی همراه با برنامه، نتیجه می‌دهد
وی با اشاره به اینکه تیم‌هایی با پشتوانه بالاتر امروز در کسب قهرمانی و رسیدن به سهمیه آسیایی ناکام مانده‌اند، تصریح کرد: اینکه بگویم ما حتما تلاش می‌کنیم تا سهمیه بگیریم، درست نیست. ما طبق برنامه‌های تعریف شده خود پیش می‌رویم و تلاشمان این است رتبه‌های خوبی را در بالای جدول کسب کنیم. مطمئنیم عملکردی که همراه با برنامه باشد، حتما نتیجه می‌دهد.

قرارداد دوساله با نوروزی برای پشتوانه‌سازی
قنبرزاده در مورد آخرین وضعیت جذب رضا نوروزی خاطرنشان کرد: پس از بررسی مصدومیت این بازیکن توسط شورای پزشکی باشگاه، به این نتیجه رسیدیم او می‌تواند از نیم فصل دوم برای نفت به میدان برود، به همین دلیل تصمیم به جذبش گرفتیم. قرارداد نوروزی را دوساله می‌‎بندیم زیرا این بازیکن ملی‌پوش به عنوان سرمایه آینده باشگاه جذب می‌شود.

دلیل آسیایی نشدن در فصل گذشته
وی با اشاره به اینکه حضور نوروزی بسیاری از مشکلاتمان در خط حمله را بر طرف می‌کند، افزود: فصل پیش پشتوانه لازم از نظر بازیکن را نداشتیم و با مصدومیت یکی دو بازیکن اصلی، در هفته‌های پایانی دچار مشکلاتی شدیم. اگر آن بازیکنان مصدوم نمی‌شدند، حتما در پایان لیگ در رده‌های بالاتری قرار گرفته و سهمیه حضور در لیگ قهرمانان آسیا را کسب می‌کردیم، به همین دلیل با هدف پشتوانه‌سازی و بالابردن تجربه تیم نوروزی را جذب کردیم.

حاشیه‌هایی که دردسر ساز شد
"مشکلات و مباحث مطرح شده در انتقال تیم برای‌مان دردسر ایجاد کرد". مدیرعامل باشگاه نفت با اشاره به این مسئله خاطرنشان کرد: متاسفانه در ۴-۵ هفته پایانی فصل گذشته، بحث‌های حاشیه‌ای در مورد انتقال این تیم، تمرکز بازیکنان را به هم زد و اگر این مشکلات نبود، می‌توانستیم سهیمه حضور در لیگ قهرمانان آسیا را کسب کنیم.

واکنش در خصوص پیشنهاد آلمانی برای کعبی
وی در مورد واکنش باشگاه نفت به دعوتنامه باشگاهی آلمانی برای جذب یعقوب کعبی اذعان داشت: فرد را فدای باشگاه نمی‌کنیم و در صورت دریافت پیشنهاد رسمی، اگر مصلحت بازیکن باشد و بدانیم حضور در این باشگاه در آینده‌اش تاثیر مثبت دارد، مطمئنا نظرمان برای این انتقال مثبت خواهد بود. البته پس از مکاتبات رسمی، بصورت جدی در مورد آن نظر می‌دهیم.

چنین برخوردهای با فرکی درست نیست
شکسته شدن سر فرکی مربی پیشین نفت در جریان بازی فولاد برابر پرسپولیس مسئله دیگری بود که قنبرزاده در مورد آن اظهار نظر کرد: از دیدن چنین صحنه‌ای متاسف و ناراحت شدم و بعد از بازی با فرکی تماس گرفتم. همچنین در تماس با مدیر اداره کل ورزش خوزستان به او گفتم چنین برخوردهایی با فردی که مربی بادانش و اخلاقی است، صحیح نیست. در این سال‌ها شاهد چنین صحنه‌ای را نبودم، این اتفاق برای فوتبال و ورزش جای تاسف دارد و باید جلوی افزایش این اتفاقات گرفته شود.

محرومیت پرسپولیس در صورت تائید کمیته استیناف
وی در خصوص احتمال محرومیت تماشاگران پرسپولیس در جریان بازی هفته هشتم با نفت تهران تصریح کرد: به خاطر تخلف تماشاگران این تیم در جریان بازی با صبای قم نه دربی، رای محرومیت آنها توسط کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال صادر شده که محرومیت یک جلسه تعلیق آنها را قطعی کرده و در صورت تائید در کمیته استیناف اجرایی می‌شود.

نباید تماشاگران پرسپولیس محروم شوند
مدیرعامل باشگاه نفت صحبت‌هایش را اینگونه ادامه داد: برای ما فرقی نمی‌کند که چه رایی صادر می‎‌شود زیرا اعتقاد دارم نباید تماشاگران را محروم کنند زیرا به دلیل فراهم و مناسب نبودن زیر ساخت‌ها، باشگاه‌ها نمی‌توانند تسلطی روی تماشاگران داشته باشند. وقتی هیچ چیز در اختیار باشگاه نبوده، محرومیت تماشاگران اقدام درستی نیست. به همین دلیل از مسئولان می‌خواهم این بازی با تماشاگر برگزار شود و به جای محرومیت تماشاگران، پرسپولیس را با جریمه نقدی مواجه کنند.

دلیل محروم نکردن تماشاگران پرسپولیس
وی با اشاره به اینکه به خاطر تخلف تعدادی تماشاگر نباید خیل عظیمی از هوادار را از تماشای بازی محروم کرد، در پاسخ به این پرسش که حضور تماشاگران پرسپولیس می‌تواند به ضرر تیم نفت باشد؟، گفت: نفت در انزلی برابر تماشاگران متعصب این تیم به میدان رفت و پیروز شد، پس ما در بازی به این مسائل توجه نداریم بلکه نفس عمل‌مان مهم است.

کسر امتیاز و یا کاهش مبلغ درآمدها به جای محرومیت
قنبرزاده در پایان در توضیح این مطلب گفت: اعتقاد دارم محرومیت تماشاگران شیوه انضباطی مناسبی نیست و بهتر است باشگاه‌های متخلف را با کسر امتیاز مواجه کرده و یا مبلغی را از درآمدهای آنها در سازمان لیگ کسر کرده و به حساب باشگاه‌های منظم که هیچ مشکل انضباطی ندارند، واریز کنند. کسر امتیاز هواداران را متوجه عواقب کارشان می‌کند و کسر منابع مالی هم تلاش باشگاه‌ها را برای کاهش این اتفاقات بیشتر خواهد کرد.

تیم فوتبال نفت تهران در پایان هفته هفتم رقابتهای لیگ برتر باشگاه‌های کشور با کسب ۱۴ امتیاز صدرنشین این مسابقات محسوب می‌شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391