برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

غریبی:موفقیت سایپا را به حساب یک یا دو بازیکن نگذارید

دوشنبه، ۶ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۲۸ — گل

وقتی توانستیم سپاهان را در اصفهان با دو گل و با اقتدار شکست دهیم، به همه ثابت شد که سایپای امسال با گذشته تفاوت‌های بسیاری دارد

تیم سایپا

میلاد غریبی، هافبک - مهاجم ریزنقش وتکنیکی سایپا که دراین فصل خوش درخشیده و یکی ازبهترین های لیگ تا اینجای رقابتها بوده درباره موفقیت تیمش می گوید: زحمات چندین ماهه بازیکنان، کادر فنی و مدیریت سایپا و همچنین پیگیری تمرینات سخت و فشرده خوشبختانه نتیجه خوبی داد و در نهایت سایپا توانست به برد های خوبی در هفته های اخیر دست یابد.ما در همان هفته‌های شروع لیگ برتر موفق به شکست استقلال در ورزشگاه آزادی شدیم که برخی از کارشناسان ضعف استقلال را عامل اصلی این نتیجه توصیف کردند و نه قدرت و توانمندی سایپا.

هافبک خوش آتیه سایپا در ادامه به پیروزی‌های تیمش مقابل داماش و سپاهان اشاره کرده و می گوید: وقتی توانستیم سپاهان را در اصفهان با دو گل و با اقتدار شکست دهیم، به همه ثابت شد که سایپای امسال با گذشته تفاوت‌های بسیاری دارد.برد‌های اخیر سایپا به ویژه کسب سه برد پیاپی و جمع‌آوری ۹ امتیاز کامل این بازی‌ها جرقه‌ای و بر اساس حادثه نبوده و بازیکنان ما قدرت خود را به حریف دیکته کردند.
غریبی می گوید: در این روزها از نظر آمادگی روحی و جسمی در سطح بسیار بالایی قرار دارم و از اینکه در تیم سایپا موثر هستم، روحیه مضاعفی پیدا کرده‌ام. با این وجود اگر بخواهیم موفقیت‌های سایپا را به ویژه سه پیروزی پیاپی را به حساب یک و یا چند بازیکن بگذاریم، در حق دیگران جفا کرده‌ایم. برای رسیدن یک تیم به پیروزی همه مجموعه به ویژه کسانی که در بیرون میدان شرایط را برای بازیکنان فراهم می‌کنند، موثر و تاثیرگذار هستند.
پدیده امسال لیگ در پایان می گوید: باید تمام پیروزی‌های گذشته را فراموش کرده و به فکر روزهای آینده باشیم، چرا که حتی یک لحظه غفلت موجب می‌شود که تیم‌های بزرگ و حرفه‌ای از این فرصت برای پایین کشیدن سایپا از صدر جدول استفاده کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391