برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قو‌یدل: استقلالی هستم و کریمی را نمی‌خواهم

پنجشنبه، ۳۰ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۰۹:۴۲ — افکارنیوز

رئیس هیئت‌مدیره باشگاه داماش گیلان گفت: من استقلالی هستم و دوست داشتم فرهاد مجیدی را جذب کنیم و علی کریمی را نمی‌خواهم.

شهرام قویدل

به نقل از فارس، شهرام قویدل در نشست خبری باشگاه داماش گیلان در مورد اینکه آیا از فوتبال درآمدزایی دارید و با چه هدفی وارد فوتبال شدید گفت: در برنامه ۹۰دوشنبه فقط یک دقیقه و نیم فرصت داشتم که آن هم مجبور شدم جواب حرف‌های هرندی را بدهم. خوب شد که این سؤال را پرسیدید تا توضیح دهم. فصل گذشته از طریق شرکت صدرا ۵.۵میلیارد تومان به پرسپولیس پول دادیم که رقم کمی نیست.

وی گفت: امسال با عابدینی حرف زدم و ۴.۵میلیارد تومان امتیاز داماش را خریدیم. او بودجه هفت هشت میلیاردی را مطرح کرد که به ۱۲میلیارد تومان رسید. اکنون با تعویض سرمربی و جذب چند بازیکن جدید رقم پرداختی ما به حدود ۱۵میلیارد تومان می‌رسد.

مالک باشگاه داماش ادامه داد: اولین باشگاه سهامی عام خواهیم بود که در لیگ برتر حضور داریم و پذیره نویسی انجام می‌دهیم. بحث کارهای عمرانی هم است. من با وزیر در رشت جلسه دارم. اگر توافق شود ورزشگاه عضدی را به خارج شهر منتقل می‌کنیم و یک ورزشگاه مدرن می‌سازیم و ورزشگاه کنونی عضدی را تبدیل به یک مرکز تجاری خواهیم کرد.

قویدل گفت: فکر نمی‌کنم از خود فوتبال بتوانیم درآمد زیادی داشته باشیم. حداکثر ۵۰درصد هزینه‌های جاری را می‌توانیم از فوتبال در بیاوریم اما برنامه ما برای باشگاه داماش سه ساله خواهد بود. سال آینده هم بحث اقتصادی نمی‌کنیم اما می‌خواهیم سهمیه آسیایی کسب کنیم به همین دلیل باید تیم گرانی ببندیم و امیدوارم سال آینده در خدمت درخشان باشیم. افق دید ما سه ساله است تا هزینه‌ها را جبران کنیم. ضمن آنکه می‌خواهیم بعد تبلیغاتی هم داشته باشیم زیرا صدرا مجموعه‌ای در حال توسعه است.

وی در مورد اینکه قرار است علی کریمی را جذب کنند یا نه گفت: عابدینی کاملاً پرسپولیسی است اما خواهش می‌کنم ما و پرسپولیس را وارد حاشیه نکنید. بحثی برای جذب کریمی نداشته‌ایم، درخشان حرف‌هایش را در هیئت‌مدیره زد و صحبتی از جذب علی کریمی نکرد. خواهش می‌کنم با این بحث‌ها ما و پرسپولیس را به حاشیه نبرید.

مالک باشگاه داماش تصریح کرد: من استقلالی هستم و فرهاد مجیدی را می‌خواستم اما مجیدی حاضر نشد در ایران بازی کند. علی کریمی را بر نمی‌داریم، البته اگر علی کریمی از باشگاه پرسپولیس جدا شود حق هر باشگاهی است که با او مذاکره کند اما در شرایط کنونی نه اخلاقی و نه حرفه‌ای است که ما با بازیکن پرسپولیس مذاکره کنیم.

قویدل با اشاره به برخی پیغام‌ها از رشت عنوان کرد: به من می‌گویند چرا مربی و مدیرعامل بومی انتخاب نمی‌کنید اما فوتبال حرفه‌ای این بحث‌ها را بر نمی‌تابد. آیا اگر تیم ما اصفهانی بود باید تمام ارکان آن تیم اصفهانی باشد. رویانیان به ما گفت که چرا از حمید درخشان استفاده نمی‌کنید.

قویدل در مورد اینکه درخشان باید چه جایگاهی را بگیرد تا سال بعد هم سرمربی تیم باشد گفت: می‌خواهیم رتبه‌ای در میانه جدول داشته باشیم. درخشان مربی خوبی است و همانطور که عابدینی گفت قرارداد او به گونه‌ای نیست که بخواهیم اگر به رده مورد نظر نرسیدیم تغییرات ایجاد کنیم.

رئیس هیئت‌مدیره داماش گیلان در مورد بازی در قزوین گفت: در بازی با تراکتورسازی تماشاگران صندلی‌ها را شکستند اما اکنون ما را جریمه کرده‌اند. گناه ما چیست؟ ما باید دو برابر هزینه کنیم تا در قزوین بازی کنیم، چرا حکمی را که در مورد این اتفاق دادند قطعی اعلام کردند و حق اعتراض نداشتیم. از یک طرف می‌گویند پول بیاورید و خصوصی‌ شوید و از طرف دیگر اینگونه رفتار می‌شود.

قویدل در مورد اینکه عابدینی تا چه زمانی مدیرعامل خواهد بود گفت: وقتی دیدم او در برخی رسانه‌ها صحبت کرده که می‌خواهد معاون اجرایی پرسپولیس شود به او گفتم آیا می‌خواهی بروی. عابدینی گفت دوست داری من بروم که من گفتم باید بمانی. او قرارداد دو ساله با باشگاه داماش دارد (عابدینی در این لحظه گفت: من این دوستان را مطرح کرده‌ام، آنها در خانه‌شان نشسته‌بودم و از هیچ چیز خبر نداشتند. هنوز قراردادم امضا نشده اما می‌خواستم برای مالک و مدیریت جدید این حق را قائل شوم که خودشان تصمیم بگیرند. البته قرارداد دوساله منعقد می‌کنند).

قویدل در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه آیا بعد از مطرح شدن در فوتبال دیگر تیم‌داری نمی‌کنند گفت: اگر استان، ما را همراهی نکند تیم را به استان دیگر منتقل می‌کنیم. اکنون هزینه‌ها سرسام آور است زمانی امتیاز تیم یک میلیارد تومان می‌ارزید اما اکنون اینگونه نیست. (عابدینی گفت: در سال ۱۳۷۹ بودجه پرسپولیس فقط ۹۶۰میلیون تومان بود.)

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391