برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

غلامی: کروش گفته بود آماده شدی دعوت می‌شوی

شنبه، ۱۸ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۲۲:۲۴ — گل

کروش گفته بود اگر آماده شدی و دیگر مصدومیت نداشتی به تیم ملی دعوت می‌شوی. کروش به بازی من اعتقاد دارد و من هم می‌دانم که او چه مربی توانایی است

محمد غلامی

بعد از مدت‌ها به تیم ملی دعوت شد تا به اردن برود و تیم ملی را مقابل لبنان همراهی کند. محمد غلامی از جمله بازیکنانی است که کروش روی بازی‌اش نگاه ویژه‌ای دارد. او برای کمک به تیم ملی راهی اردن شده و آمادگی‌اش می‌تواند کمک شایانی باشد برای کارلوس کروش و خط حمله تیم ملی. غلامی که جایگزین پولادی مصدوم در تیم ملی شده تأکید می‌کند که هیچ وقت برای ملی‌پوش شدن آرزوی مصدومیت کسی را نمی‌کند.

تبریک که دوباره به تیم ملی دعوت شدی.
ممنون. امیدوارم بتوانم به تیم ملی کمک کنم و مهره تأثیرگذاری روبروی لبنان باشم البته در صورت صلاحدید کروش و اگر بازی به من برسد.
فکر می‌کردی بعد از اینکه هفته‌ها مصدوم بودی و تازه دو بازی‌ است که به زمین برگشته‌ای به تیم ملی دعوت شوی؟
در شرایط کنونی نه ولی می‌دانستم که کروش آمادگی‌ام را زیر نظر دارد و مترصد فرصتی است تا بعد از مصدومیت مرا به تیم ملی دعوت کند.
از کجا می‌دانستی؟
کروش گفته بود اگر آماده شدی و دیگر مصدومیت نداشتی به تیم ملی دعوت می‌شوی. کروش به بازی من اعتقاد دارد و من هم می‌دانم که او چه مربی توانایی است. الان مهم‌ترین هدفم کمک به کروش و تیم ملی است.
آنطور که مسوولان تیم ملی می‌گویند با مصدومیت پولادی به اردو دعوت شدی؟
واقعاً وقتی شنیدم مهرداد پولادی مصدوم شده و یک ماه نمی‌تواند بازی کند خیلی ناراحت شدم. آنهایی که مرا می‌شناسند می‌دانند که چقدر دوستانم در تیم ملی را دوست دارم. من برای ملی‌پوش شدن آرزوی مصدومیت کسی را نمی‌کنم. شاید باورتان نشود اما سلامتی بازیکنان تیم ملی که همگی دوستان من هستند برای خودم هم مهم است. حالا هم امیدوارم مهرداد زودتر به میادین بازگردد و بتواند برای تیم ملی و پرسپولیس تأثیرگذار باشد.
کی فهمیدی که به اردو دعوت شده‌ای؟
چهارشنبه شب به من خبر دادند که قرار است به تیم ملی دعوت شوم. برای من بلیت تهیه کردند تا ابتدا به دبی و سپس به اردن بروم. من هم خودم را به اردوی تیم ملی رساندم تا بتوانم قبل از بازی مقابل لبنان با بقیه هماهنگ شوم و به آمادگی کامل برسم.
با وجود چند مهاجم اسمی فکر می‌کنی بازی به تو برسد؟
حاضرم بازی به من نرسد اما تیم ملی لبنان را ببرد.
حالا که به اردو دعوت شده‌ای این حرف را می‌زنی؟
مگر تا قبل از اینکه مصدوم نبودم و به اردو دعوت نمی‌شدم حرفی می‌زدم؟ آرزوی قلبی من این است که تیم ملی چه با وجود من و چه بدون حضور من موفق شود. امیدوارم که لبنان را از پیش رو برداریم و شرایطمان را در جدول بهتر از قبل کنیم. مطمئناً اگر لبنان را ببریم می‌توانیم بیشتر از گذشته برای صعود به جام جهانی امیدوار شویم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391