برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قرار بود حقیقی این بار به تیم ملی دعوت شود

دوشنبه، ۲۰ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۳۵ — ورزش۳

سرپرست تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز گفت: وقتی تیم ما برای بازی با سپاهان به اصفهان رفته بود به رضا حقیقی گفته بودند برای بازی با لبنان به تیم ملی دعوت می‌شوی ولی پس از آن اعلام شد در فهرست "کی‌روش" جایی ندارد.

رضا حقیقی

احمد عاری درباره عدم حضور رضا حقیقی در اردوی تیم فجرسپاسی در بوشهر تصریح کرد: حقیقی یک مقدار از نظر روحی به هم ریخته بود. او دو بار برای حضور در اردوهای تیم ملی تا پای پلکان هواپیما رفته بود ولی متاسفانه نام او را در آخرین لحظات خط زدند.

وی افزود: قبل از بازی با سپاهان به حقیقی گفته بودند که برای حضور در اردوی تیم ملی بعد از این بازی آماده باش. ما حتی برای حقیقی در اصفهان هتل را یک روز بیشتر رزرو کردیم تا او از اصفهان به تهران بیاید ولی متاسفانه نام او را به یک باره خط زدند.

سرپرست تیم فجرسپاسی در خصوص درگیری لفظی حقیقی با محمود یاوری برای شرکت نکردن در اردوی بوشهر خاطرنشان کرد: حقیقی پیش از سفر تیم به بوشهر به خاطر نبودن نامش در فهرست کی‌روش بی‌انگیزه بود. فکر می‌کنم از نظر روحی و روانی حق با حقیقی باشد. ما با یاوری هم در این خصوص صحبت کردیم. او بیش از ۴۰ سال است که با جوانان کار می‌کند و از آنها درک متقابلی دارد.

عاری ادامه داد: یاوری بعد از سفر با حقیقی حرف زد و به او گفت که اگر با تو تند برخورد می‌کنم برای خودت است. یاوری تاکید داشت اگر امروز با تو (حقیقی) برخورد نکنم دیگر فردایی نخواهی داشت. او می‌گفت اگر امروز در تیم ملی حضور نداری باید دو برابر کار کنی نه اینکه بی انگیزه باشی. خوشبختانه حقیقی هم صحبت‌های یاوری را پذیرفت و از روز گذشته در تمرینات حاضر شده است.

وی در ادامه با اشاره به اردوی تیم فجر در بوشهر خاطرنشان کرد: دوشنبه هفته گذشته عازم بوشهر شدیم و دو مسابقه دوستانه با شاهین و ایرانجوان برگزار کردیم. جمعه شب به شیراز برگشتیم و از روز یکشنبه هم تمرینات ما مجددا برای بازی با داماش آغاز شده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391