برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

هاشمیان: می روم که بمـــــانم،فوتبال ایران بی رحم و ناجوانمرد است

چهارشنبه، ۱۵ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۲۸ — پانا

وحید هاشمیان پس از گذشت چند از آویزان کردن کفشهای خود، نامه خداحافظی اش را منتشر کرد.

وحید هاشمیان

این نامه که در سایت شخصی وحید هاشمیان منتشر شده به شرح ذیل است:

بالاخره روز موعود رسید

روزی که همیشه از سالها پیش به آن فکر می کردم و در هزارتوی ذهنم حتی گاهی از آن واهمه داشتم؛روزهای شروع شهرت و محبوبیت بود و تصور دل کندن سخت.

اما مرور روزها و سالها و اتفاقات تلخ و شیرین مستطیل سبز به من اموخت که در پس هر آمدنی رفتنی ست و به تمامی این دوست داشتن‌ها نباید دل بست و از بدی‌ها نباید دلخور شد.


امروز که اینجا ایستــــــاده م در ۳۶سالگی و به تمام روزها و سالهای گذشته نگاه می کنم می بینم همانطور که گاهی برای ماندن باید مبارزه کرد زمانی برای ماندن باید رفت!


تجربه این سالها به من یاد داد که فوتبـــال در همه جای دنیا بی‌ رحم است ،اما در ایــــــران هم بی‌ رحم است و هم ناجوانمرد.همه را دیدم و چشمانم را برهم گذاشتم و نخواستم که یاد بگیرم ،بارها و بارها دیدم برای رسیدن به شهرت و بالارفتن از پله های ترقی باید یا حق کسانی را ناحق کرد یا روی وجدان و غرور پا گذاشت و وابسته بود، اما بازهم چشمانم را بستم و خواستم آرام حرکت کنم، دیرتر ولی‌ ســــــــالم تر به هدفم برسم.نمی توانستم همه چیز را به بهای وجـــــدان و اخلاقیات و انســـــانیت به دست بیاورم.

و امروز می دانم رفتن هم مانند آمدن آدابی دارد، نباید بی وقت آمد و بالاجبار ماند؛نباید بی دلیل رفت و با اکراه ماند.

همانطور که از همان روز اول به نیت خدمت به فوتبال ایران ماندم، امروز نیز تصمیم گرفتم برای همین هدف مهم و ارزشمند در فضایی خاکستری و تلخ از مستطیل سبز خداحافظی کنم.در زمان مناسب و به دور از هیاهو بروم و و شروعی دوباره داشته باشم با همان هدف اولیه و مقدس.

و به این فکــــر می کنم که گاهی رفتن راهی است برای آغازی دیگر.

می روم که به درستی و نیکویی بمــــــانم وبه امید خدا بازمی گردم که پربار تر از قبل در کنار مردم و فوتبال باشم.

دعای شما همواره یاری کننده م در این سالها بوده و از این بابت به خود می بالم.باوجدانی آسوده از دنیای بازیگری فوتبال خداحافظی میکنم و امیدوارم این رفتن سرآغازی باشد برای گام هایی بزرگتر و اهدافی والاتر.

وحید هاشمیان / مرداد ۹۱

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391