برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فرزاد حاتمی : حاشیه های تراکتور از درونش است

سه‌شنبه، ۱۴ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۱۹ — افکارنیوز

بزرگترین مشکل ما در خط هافبک تیم است، جایی که با تغییرات زیادی مواجه هستیم. ما هنوز ترکیب ثابتی در خط هافبک نداریم

فرزاد حاتمی

به نقل از گل، فرزاد حاتمی مهاجم تراکتور سازی درمورد اتفاقات حاشیه ای اخیر این تیم به سوالات مختلف پاسخ داده که با هم می خوانیم .

تراکتور بعد از سه برد پیاپی، از دو بازی اخیر یک شکست و یک مساوی را تجربه کرده که اصلا نتایج خوبی برای یک تیم مدعی نیست فبول دارید ؟.
قبول دارم! ولی بعضی اوقات چنین نتایجی رقم میخورد. ما دو روز بد مقابل ذوبآهن و صبای قم داشتیم و نتوانستیم نتایج دلخواه خود را کسب کنیم.

مقابل صبای قم ضعیف ظاهر شدید تا مورد انتقاد قرار بگیرید !.
بله! برابر صبای قم ضعیف ظاهر شدیم. به خصوص در نیمه اول، ولی نیمه دوم بهتر کار کردیم؛ هر چند در زدن ضربات آخر اصلا دقت لازم را نداشتیم.

ظاهرا تراکتور این فصل در خط حمله مشکل دارد که توپهایش به گل تبدیل نمیشود؟
فکر نمیکنم بزرگترین مشکل ما در خط هافبک تیم است، جایی که با تغییرات زیادی مواجه هستیم. ما هنوز ترکیب ثابتی در خط هافبک نداریم، به همین دلیل فرصتهای کمتری نصیب فورواردها میشود. اگر خط هافبک ثابتی داشتیم، قطعا مشکلات کمتری متوجه خط حمله میشد.

قبول داری تراکتور این فصل حاشیه دارد؟
حاشیه در همه تیمها وجود دارد، ولی اکثر این حاشیه‌ها بیرون از تیم هستند، در حالی که حاشیه های تراکتور از درون است.

چطور؟
متاسفانه ما بازیکنان، خودمان را بزرگ میدانیم و همین خود بزرگ بینی باعث ایجاد تنش میشود. باید این مشکل را برطرف کنیم تا تیم آرامش داشته باشد و دچار حواشی نشود.

عدهای اعتقاد دارند اگر قلعه نوعی در تراکتور بود، این حاشیه‌ها بوجود نمیآمد؟
قلعهنوعی با نظم خاص خودش تیم را اداره میکردو نمیگذاشت کوچکترین حاشیهای نزدیک تیم شود، اما تونی هم روش خاصی برای هدایت تیم دارد و کمی زمان میبرد تا به همه مسائل واقف شود. گرچه اعتقاد دارم اگر قلعه نوعی بود هرگز این مسائل و مشکلات حاشیهای پیش نمی آمدند چرا که او شناخت خوبی از همه بچه‌ها دارد..

در فصل گذشته تراکتور قدرت بسیار خوبی داشت و پیروزیهای خود را با اقتدار پشت سر میگذاشت اما این فصل هنوز آن اقتدار را از تراکتور ندیدهایم؟
همانطور که گفتم مشکلاتی در خصوص ترکیب ثابت داریم که اگر این مشکلات برطرف شود بدون شک اقتدار تراکتور را به همگان نشان میدهیم. تونی تازه به ایران آمده و زمان میبرد تا شناخت خوبی از فوتبال ما پیدا کند.

با این شرایط تراکتور در لیگ قهرمانان آسیا نتیجه میگیرد؟
بازیهای لیگ برتر با لیگ قهرمانان آسیا فرق میکند. به نظر من نوع فوتبال در آسیا راحتتر است چرا که در آسیا تیمها برای نباختن به میدان نمیآیند و بازی بستهای را به نمایش نمیگذارند، به همین دلیل میتوانیم آن جا فوتبال بهتری را اجرا کنیم.

البته هنوز وضعیت سهمیه های ایران در لیگ قهرمانان آسیا مشخص نشده است؟
امیدوارم تراکتور در آسیا حضور داشته باشد، زیرا واقعا حیف است است این تیم با تماشاگرانی که دارد در لیگ قهرمانان آسیا نباشد. با این تماشاگران در آسیا حتما موفق میشویم. آنها هیجان خاصی به بازی میدهند که حریفان آسیایی در سه دقیقه اولی بازی با ما در شوک هستند. هواداران تراکتور برای دیدن بازی به ورزشگاه نمیآیند بلکه برای تشویق و حمایت جانانه از تیمشان به ورزشگاه میروند

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391