برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فحاشی هواداران استقلال به کریمی و بنگر، پرتاب سنگ و بطری آب به داخل زمین، توسط هواداران هر دو تیم

جمعه، ۳ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۴۵ — خبرآنلاین

هواداران استقلال با پرتاب اجسامی به سمت علی کریمی، دقایقی مسابقه را قطع کردند.

تیم پرسپولیس و تیم استقلال

قلعه نویی در دقیقه ۵۸ امین منوچهری را به جای حمودی فرستاد توی زمین تا دوباره بازی را در دست داشته باشد. این تعویض درست وقتی باید انجام می‌شد که علی کریمی رفته بود برای کشیدن ضربه کرنر. جایی که تماشاگران پشت دروازه استقلال داشتند به سوی او بطری آب می انداختند. بازی دقایقی وقفه داشت. تماشاگران استقلالی داشتند شعارهای منشوری نی دادند. فحش هایی که از کریمی و پرسپولیس شروع شد و به بنگر رسید . فحش هایی این قدر غلیظ که امیر قلعه نویی ناچار به دخالت شود. بعد از این جمعیت طرفدار تیم آبی پوش شروع به تشویق تیم شان کردند. البته آن‌ها نام علی دایی را هم فریاد می‌زدند.
بازی هیجانی دوباره گرفته بود البته این بار روی سکوها ، آبی‌ها مدام نام دایی را فریاد می کردند و پرسپولیسی‌ها هم مجیدی تا تلافی کرده باشند.
کرنر برای آبی‌ها ، این بار جانواریو می‌رود برای سانتر توپ و حالا نوبت آنهاست تا تلافی کنند حرکت طرفداران آبی را. دوباره بازی قطع می شود چون از آسمان بطری آب می بارد. این بار محسن ترکی توپ را در دست می گیرد و سعی می‌کند بازی را متوقف کند. حنیف عمران زاده ، سرش را گرفته بود و روی زمین افتاد و خیلی بی دلیل بازی به جنجال کشیده شده بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391