برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حلالی: مانوئل باید تیم ما را ببیند

یکشنبه، ۱۲ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۵۳ — گل

سرمربی پرسپولیس تاحالا نیامده تیم ما را ببیند در حالی که همان اول حضورش در پرسپولیس باید این کار را انجام می داد. اگر باشگاه به ما اهمیت ندهد ما برای چه کسی کار می کنیم؟

اسماعیل حلالی سرمربی تیم ب پرسپولیس درباره احتمال برگزاری بازی دوستانه با تیم بزرگسالان باشگاه می گوید:هنوزچیزی به ما نگفته اند اما ما آماده هستیم.تیم ما تمرینات بدنسازی اش را پشت سرگذاشته و الان در شرایط مسابقه است.

وی درادامه می گوید:سرمربی پرسپولیس تاحالانیامده تیم ما را ببیند در حالی که همان اول حضورش در پرسپولیس باید این کار را انجام می داد. اگر باشگاه به ما اهمیت ندهد ما برای چه کسی کار می کنیم؟برای چه کسی زحمت می کشیم؟

حلالی می گوید:تیم ماباید دیده شود. شاید در تیم ما بازیکنانی وجود داشته باشند که از نفراتی که باشگاه برای تیم بزرگسالان جذب کرده بهترباشند.الان ما چهارماه است که داریم تمرین می کنیم اما آقای مانوئل نیامده تا تیم ما را ببیند.

وی درباره بازی با پرسپولیس می گوید:۱۵ روزدیگر بازیهای ما شروع می شود.متاسفانه می روند با تیم برق شیرازکه مثل ما در لیگ دو حضوردارد بازی می کنند اما با تیم خودشان بازی نمی کنند.البته باید بگویم کیفیت تیم مادرحد لیگ یک است .اگر پرسپولیس بخواهد با تیم های لیگ برتری و همسطح خودش بازی کند مشکلی نیست اما وقتی با تیم های سطح پایین بازی می کنند چرا تیم ما را انتخاب نمی کنند؟الان تیم شمالی التماس می‌کند که برویم آنجا بازی کنیم اما ما نمی خواهیم به شهرستان برویم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391