برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کمپین حمایت از بازیکنان فوتبال خارجی و دورگه

یکشنبه، ۵ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۵۱ — ورزش۳

در کمپین حمایت از بازیکنان فوتبال خارجی و دورگه، ۱۸ تیم بوندس‌لیگایی در هفته سوم لیگ از تبلیغات اقتصادی و بازرگانی بر روی پیراهن‌شان استفاده نمی‌کنند.

مدیران تیم‌های لیگ دسته اول فوتبال آلمان با هم قرار گذاشتند ۲ هفته دیگر در مسابقات هفته سوم فصل ۲۰۱۳-۲۰۱۲ با پیراهن‌هایی که آرم‌های تبلیغی اسپانسرها روی آن حک نشده، وارد پیکار خود شوند.

علت این امر حمایت از بازیکنان خارجی است که در خاک این کشور اروپایی بدنیا آمده یا خانواده آن‌ها پس از مهاجرت به دیار ژرمن‌ها، تابعیت آنجا را پذیرفته‌اند.

این اقدام که تحت حمایت «آنگلا مرکل» صدراعظم این کشور است، تیم‌های لیگی با پیراهن‌هایی که روی آن تنها نوشته شده «قدم در راه خویش بگذار» از این دسته بازیکنان و نیز خارجی‌ها در اقدامی دسته‌جمعی و کمپینی جالب، حمایت می‌کنند.

بنابه نوشته بیلد این حرکت دسته جمعی در حالی انجام خواهد شد که پیش‌تر یکبار در سال ۱۹۹۲ همه تیم‌ها اقدام مشابهی انجام دادند. در آن موقع پس از آنکه در شهر روستوک، صحنه‌هایی از برخورد با خارجی‌ها دیده شد، تیم‌های باشگاهی دسته اول متحد شدند و در هفته‌ای از مسابقات از پیراهن منقوش به آرم اسپانسرها استفاده نکردند و در عوض روی پیراهن ورزشی خود این جمله را حک کردند: «خارجی‌ها دوست من هستند».

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391