برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ایراد نمایندگان AFC به نور ورزشگاه تختی آبادان

شنبه، ۱۸ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۴۸ — ورزش۳

نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا پس از بازدید از امکانات باشگاه نفت ‌آبادان از نبود صندلی و نور این ورزشگاه ایراد گرفتند.

۷ نفر از نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا به همراه سهیل مهدی و علیزاده از سازمان لیگ ایران روز گذشته از باشگاه نفت آبادان بازدید کردند.

به گزارش فارس ،نمایندگان AFC در ابتدای بازدید خود به تماشای تمرینات تیم های پایه و بررسی وضعیت آکادمی باشگاه نفت مشغول شدند و از امکانات موجود در آکادمی نفت ابراز رضایت کردند.

آنها در ادامه به بازدید از سایر بخش‌ها پرداختند. نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا در ۵ بخش که شامل بازاریابی، مالی، حقوقی، ورزشگاه و امکانات در روز مسابقه و بخش رسانه‌ای وضعیت این باشگاه را بررسی و ایرادها را اعلام کردند.

آنها از نور ورزشگاه تختی آبادان و نبود صندلی در این ورزشگاه ابزار نارضایتی کردند اما مسئولان باشگاه نفت اعلام کردند به زودی گواهی نور استاندارد را به AFC ارسال می کنند. همچنین این باشگاه اعلام کرد با شرکتی برای نصب صندلی در ورزشگاه قرارداد بسته و به محض شروع کار مستندات نصب صندلی در ورزشگاه را به AFC خواهند داد.

نمایندگان AFC همچنین معتقد بودند باید در اتاق دوپینگ ورزشگاه پرده هایی نصب شود تا جایگاه افراد به هنگام آزمایش دوپینگ جدا باشد. آنها از پیشرفت این باشگاه در سایر امور اظهار رضایت کردند.

در خصوص بررسی شرایط اخذ مجوز حرفه ای باشگاه‌ها نیز فرم هایی به مسئولان این باشگاه داده شد تا هر چه زودتر با تکمیل این مدارک، وضعیت نفت آبادان برای صدور مجوز حرفه ای مشخص شود.

نمایندگان AFC امروز در ادامه بازدیدهای خود به بندرعباس می روند تا از امکانات باشگاه آلومینیوم دیدن کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391