برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم هرمزگان: نظر ناظرین AFC را جلب کردیم

پنجشنبه، ۲۳ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۰۳ — ایسنا

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم المهدی هرمزگان از نظر مثبت ناظرین AFC نسبت به امکانات سخت افزاری و نرم افزای باشگاه آلومینیوم المهدی خبرداد.

حسین جباری زاده با بیان اینکه در بازدید ناظرین AFC از این باشگاه توانستیم نظر آن‌ها را به خود جلب نماییم، اظهار کرد: تمامی ناظرین، امکانات باشگاه آلومینیوم را بسیار مطلوب توصیف کردند.

وی تصریح کرد: ناظرین در گفت و گویی که با هر کدام از بخش های رسانه، مالی، بازاریابی، حقوقی و مسابقات داشتند، تمامی پاسخ‌ها را کافی دانسته و در جلسه پایانی، شرایط باشگاه آلومینیوم را حرفه ای ارزیابی کردند.

جباری زاده با اشاره به اینکه نواقص ورزشگاه خلیج فارس برای گرفتن مجوز حرفه ای باید در فرصت باقیمانده رفع شود، اضافه کرد: امیدوارم با هماهنگی تمامی ارگان‌ها از جمله اداره کل ورزش و جوانان و مجموعه ورزشی خلیج فارس در کنار باشگاه آلومینیوم المهدی بتوانیم این حرکت بزرگ را انجام دهیم.

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم المهدی هرمزگان در پایان گفت: اخذ مجوز حرفه ای تنها برای باشگاه آلومینیوم نیست و این مجوز برای نام هرمزگان و افتخار مرزداران خلیج فاس است که امیدوارم همچون این بازدید بتوانیم در گام بعد با اخذ این مجوز برگ افتخاری دیگر در دفتر زرین هرمزگان به ثبت برسانیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391