برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جعفری: بازیکنان سنگ تمام گذاشتند

دوشنبه، ۲۷ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۴۳ — ورزش۳

مدیر‌عامل فجرسپاسی با اشاره به اظهار نظر سرمربی این تیم برای حمایت بیشتر، گفت: منظور یاوری مسؤلان استانی بود.

جعفر جعفری

جعفر جعفری در مورد پیروزی ۶ بر یک فجر برابر داماش گفت: بازی بسیار خوب و تماشاگر پسندی بود. این بازی همه چیز داشت و هواداران از دیدن آن لذت بردند. بازیکنان و کادر فنی سنگ تمام گذاشتند و بازی بسیار خوبی ارائه کردند.

وی در مورد اینکه آیا برای این برد پاداشی تعیین کرده اند تصریح کرد: طبق چارتی که داریم برای بازیکنان پاداشی در نظر می گیریم. هماهنگ کردیم برای بازیکنان پاداشی تعیین شود و مسؤلان قول دادند به تیم کمک بیشتری کنند.

جعفری در مورد اینکه یاوری در مصاحبه خود درخواست کرده مسؤلان سپاه کمک بیشتری به فجر کنند اظهار داشت: منظور یاوری، مسولان استانی بود. سپاه تاکنون از تیم حمایت کرده است. توقع ما از مسؤلان استانی است. از آنها می خواهیم به تعهدات خود عمل و از تیم حمایت بیشتری کنند.

وی در مورد اینکه داماشی‌ها به چمن مصنوعی ورزشگاه دستغیب شیراز اعتراض داشتند تصریح کرد: داماش هم بازی های خود را در چمن مصنوعی برگزار می‌کند و اعتراض آن‌ها وارد نیست. ما هم تقصیری نداریم. وقتی حافظیه زیر کشت است چه کاری از دست ما ساخته است؟ هیچ تیمی اجازه تمرین در زمین اصلی را به تیم میهمان نمی دهد، اما داماشی‌ها روز قبل از بازی در زمین اصلی یک جلسه تمرین کردند.

جعفری در مورد اینکه زمین حافظیه چه زمانی آماده می شود خاطرنشان کرد: چند وقت دیگر شرایط ورزشگاه حافظیه برای انجام بازی مهیا می شود و از نیم فصل می توانیم در این استادیوم به میدان برویم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391