برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جعفری: شخصیت آذری تراکتورسازی را فدای نام یک بازیکن نمی کنیم

سه‌شنبه، ۲۸ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۵۸ — مهر

مدیر عامل باشگاه تراکتورسازی با تاکیدبر اینکه هیچگاه شخصیت آذری تراکتورسازی را فدای نام یک بازیکن نمی کنم، گفت: احضار نشدن محمدابراهیمی به کمیته انضباطی باشگاه بستگی به میزان تاثیر گذاری عذرخواهی وی از اولیویرا دارد.

محمد حسین جعفری

محمد حسین جعفری در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان مطلب فوق گفت: هرچند که برای کسب سه امتیاز به انزلی رفته بودیم اما بازیکنان ما بازی قابل قبولی را به معرض نمایش گذاشتند و نتیجه تساوی هم نتیجه بدی نبود چون ۳۶ سال است که ما نتوانسته ایم تیم ملوان را در انزلی شکست دهیم.

وی در همین خصوص افزود: در حال حاضر ما سه امتیاز از آنچه که برنامه ریزی کرده بودیم عقب هستیم و وضعیت نامناسبی نیز در جدول رده بندی لیگ نداریم اما مطمئن باشید از هفته دهم به بعد جزو تیم های صدر نشین لیگ خواهیم بود.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در خصوص حرکت محمد ابراهیمی در دقایق پایانی بازی با ملوان که با وجود خواسته کادر فنی نمی خواست تعویض شده و از زمین بازی بیرون بیاید گفت: رفتار ابراهیمی در آن صحنه به هیچ وجه حرفه ای نبود اما روز گذشته وی پیش از آغاز تمرین تیم با اولیویرا صحبت کرده و از وی عذر خواهی کرد. هنوز گزارش کتبی تونی در خصوص این بازیکن و عذرخواهی وی به دست ما نرسیده و پس از آن ما تصمیم می گیریم که ابراهیمی را به کمیته انضباطی باشگاه احضار کنیم یا نیاز به این کار نیست.

وی افزود: احضار کردن و یا نکردن وی به کمیته انضباطی بستگی به گزارش کتبی اولیویرا و میزان تاثیر گذاری عذرخواهی وی دارد که در این خصوص اگر عذرخواهی این بازیکن تاثیر گذار باشد نیازی به احضار وی به کمیته انضباطی باشگاه دیده نمی شود.

جعفری در پاسخ به این پرسش که آیا فکر نمی کنید که بی نظمی‌ها و مسائل انضباطی اخیرباعث شده که بازیکنان تیم از اولیویرا حرف شنوی نداشته و حساب نبرند، گفت: مسئله ترس از سرمربی به سال های خیلی قبل و زمان لوتی‌ها بر می گردد که در آن زمان اگر یک بچه درگوش یک لوتی می زد ابهت وی فرو می ریخت در حالی که بازیکنان تیم به دلیل آنکه یک مربی پرورش دهنده آنها بوده و مانند یک معلم از وی چیز یاد می گیرند باید به او احترام بگذارند.

وی تاکید کرد: انتظار من از بازیکنان تیم این است که به عنوان یک مربی و معلم که وظیفه رورش آنها را برعهده دارد احترام بگذارند چون همه می دانند که من انسان ریسک پذیری هستم و اگر بازیکنی از رفتار اولیویرا سو استفاده کند او را کنار خواهم گذشت حتی اگرنام بزرگی داشته باشد. مطمئن باشید من هیچگاه شخصیت آذری تیم تراکتورسازی را فدای نام یک بازیکن نمی کنم.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی با اعلام اینکه محسن فروزان از نظر انضباطی مشکلی ندارد و فقط کمی مصدوم است، در خصوص صحبت‌هایی که در برخی از رسانه‌ها مطرح می شود که باشگاه تراکتورسازی حاج صفی را به دلیل مسائل انضباطی در اختیار پادگان قرار داده، تصریح کرد: این مسائل حاشیه هایی است که برخی رسانه‌ها مغرضانه علیه تیم ما ایجاد می کنند. حاج صفی در حال حاضر یک سرباز است و برای انجام برخی از کارهای مربوط به خدمت سربازی خود به پادگان رفته است.

وی در همین خصوص افزود: مطمئن باشید اگر حاج صفی مشکل انضباطی داشت به طور رسمی اعلام می کردم که وی اخراج شده نه اینکه این بازیکن را در اختیار پادگان قرار بدهیم.

جعفری در خصوص نواقص مدارک باشگاه تراکتورسازی جهت اخذ پروانه حرفه ای توسط این باشگاه و اشکالات مد نظر کنفدراسیون فوتبال آسیا در این خصوص گفت: در حال حاضر در حال ترجمه طرح تجاری باشگاه هستیم که ترجمه نشده بود ضمن اینکه با صحبتی که با وزیر ورزش و جوانان داشتم ایشان دستور دادند که نواقص ورزشگاه یادگار امام تبریز برطرف شود. تمام سعی خود را می کنیم که طی سه روز آینده نواقص خود را برطرف کنیم.

وی در خصوص نواقص ورزشگاه یادگار امام خاطر نشان کرد: دریافت گواهی نور استاندارد ورزشگاه و رساندن آن به ۱۲۰۰ لوکس، شماره گذاری صندلی‌ها و VIP ورزشگاه جزو مواردی است که AFC به آن ایراد گرفته و همانطور که گفتم طی سه روز آینده با دستور وزیر ورزش و جوانان و همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی این نواقص نیز برطرف خواهد شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391