برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جنجال در کنفرانس خبری مربی تراکتور

پنجشنبه، ۹ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۴۵ — افکارنیوز

مترجم تونی، وقتی با اصرار خبر نگار مواجه شد، ضمن تهدید خبر نگار گفت : کاری می کنم که ازکارت پشیمان بشی ! و دیگر نتوانی از من ایراد بگیری !

آنتونیو اولیویرا و تیم تراکتورسازی تبریز

به نقل از سایت گل، کنفرانس مطبوعاتی بعد بازی تونی اولیویرا بدلیل درگیری لفظی مترجم این مربی ویکی دو نفر از خبر نگاران نیمه تمام ماند.

در کنفرانس قبل از بازی دو تیم تراکتور سازی وصبای قم، مطالب نامناسب مترجم تونی وبرخورد غیر حرفه ای و نا متعارف تونی اولیویرا با خبرنگاران حاشیه ساز شده بود. به همین دلیل دیروز در پایان بازی بعد اتمام کنفرانس مطبوعاتی یحیی گل محمدی سر مربس تیم صبای قم، خبرنگاران حاضر در محل جلسه کنفرانس اعلام کردند که چنانچه تونی ومترجم وی از اتفاقات شب گذشته عذر خواهی نکنند جلسه را تحریم ومحل را ترک خواهند کرد .

در پی این تصمیم ابتدا مسئول روابط عمومی هیات فوتبال اعلام کرد با غ آبادی بجای تونی خواهد آمد که این تصمیم کادر فنی تراکتور با ترک محل کنفرانس از طرف خبر نگاران همراه شد که در ادامه دوباره تونی به همراه مترجمش راهی اتاق کنفرانس شد وخبرنگاران نیز به جلسه برگشتند

یکی از خبر نگاران جلسه را با این مطلب آغاز کرد که ما بدلیل رفتار های غیر حرفه ای وناشایست با خبر نگاران که شب گذشته اتفاق افتاد ( در این لحظه خبر نگار از مترجم خواست مطلب را انتقال دهد ولی مترجم گفت شما ادامه حرفت را بگو ، در گیری لفظی از این جا آغاز شد و خبرنگار اعتراض کرد وگفت شما وظیفه دارید مطالب را به ایشان انتقال دهید ونه اینکه جمله کامل مرا گرفته وبعدا با سلیقه خود به مربی انتقال دهید ترجمه شما مسئله دار است )!

در این لحظه با پیشنهاد مدیر رسانه ای این باشگاه مترجم قصد ترک جلسه را داشت که تونی اولیویرا مانع این اتفاق شد واز وی خواست جلسه را ترک نکند و خود رشته کلام را بدست گرفت وگفت : واقعیت اینست که من دیروز رفتار خوبی با شما نکردم و حالت عادی نداشتم از این بابت از همه شما اهالی رسانه عذر خواهی می کنم و امید وارم این مشکل حل شده باشد.

در ادامه یکی از خبرنگاران سعی در انتقال حرف های نامناسب مترجم تونی که شب گذشته موجب ایجاد حاشیه شده بود به این مربی داشت، که مترجم از این مسئله امتناع کرد.


مترجم تونی، وقتی با اصرار خبر نگار مواجه شد، ضمن تهدید خبر نگار گفت : کاری می کنم که ازکارت پشیمان بشی ! و دیگر نتوانی از من ایراد بگیری ! خبر نگار فوق با صدای بلند جواب داد شما به چه حقی در مقابل اینهمه دوربین مرا تهدید می کنید من ۳۰سال کارم خبر نگاری بوده وبیدی نیستم که با این باد‌ها بلرزم !

درنهایت هم خبرنگاران که متوجه عدم انتقال مطالب خود به تونی بودند بدلیل بالا گرفتن جو نامناسب جلسه را نیمه تمام ترک کردند .

کنفرانس مطبوعاتی بازی با صبای قم بدون اشاره به این بازی صرفا اختصاص به اتفاقات شب گذشته داشت

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391