برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جریمه ۵۰۰ دلاری برای مصاحبه ملی‌پوشان

یکشنبه، ۲۶ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۲۵ — قدس‌آنلاین

داستان تحریم رسانه‌ها توسط ملی پوشان تیم ملی همچنان ادامه دارد.

تیم تیم ملی ایران

مصاحبه نکردن بازیکنان تیم ملی تا قبل از بازی با لبنان حرف و حدیث های بسیاری را باعث شد تا جایی که به نوعی به قهر رسانه‌ها از تیم ملی انجامید و فاصله بین تیمی که قرار است به جام جهانی صعود کند با مهمترین حمایت کننده هایش بیشتر و بیشتر شد.

اما اتفاق بدتر آنجاست که بدانیم ظاهرا قرار است این فاصله با شکست مقابل لبنان بیشتر و بیشتر هم بشود.

به نظر می رسد بازیکنان تیم ملی تصمیم گرفته اند به سکوت شان در قبال رسانه‌ها ادامه دهند و از انجام مصاحبه خودداری می کنند. این اتفاق طی دو سه روز اخیر که کاروان تیم ملی از بیروت به تهران برگشته به وضوح دیده می شود و تقریبا همه بازیکنان تیم ملی یا تلفن همراه شان را خاموش کرده اند یا در دسترس نیستند.

یکی از بازیکنان آبی پوش تیم ملی روز گذشته در این مورد با ترس گفت: «خواهش می کنم اصلا ننویسید به من زنگ زدید.»

با این اوضاع احتمالا به مصاحبه با بازیکنان ملی پوش در خلال بازی های هفته هشتم لیگ برتر هم نباید دل خوش کرد چرا که گفته می شود ملی پوشان در تصمیم شان مصرند و حتی برای قانون شکن‌ها جریمه تعیین کرده اند!

گفته می شود بازیکنان تیم ملی در بین خودشان اعلام کرده اند هر کس مصاحبه کند ۵۰۰ دلار جریمه می شود تا برای آنهایی که وسوسه می شوند به خبرنگاران جواب بدهند خط قرمز پر هزینه ای تعیین کرده باشند.

با توجه به این اتفاق باید منتظر دوران طولانی تر قهر ملی پوشان از رسانه‌ها باشیم هر چند با شکست اخیر واقعا حرفی هم برای گفتن نمانده است و برای آشتی باید تا روز بازی با کره جنوبی در تهران منتظر بمانیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391