برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

باشگاه تراکتورسازی مترجم اولیویرا را جریمه کرد

دوشنبه، ۱۳ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۲۴ — فارس

باشگاه تراکتورسازی مترجم سرمربی تیم خود را به دلیل برخورد بد با خبرنگاران جریمه کرد.

آنتونیو اولیویرا

سایت باشگاه تراکتورسازی نوشت: در جلسه کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی تیم‌های تراکتورسازی با صبای قم که در تاریخ سه شنبه هفتم شهریورماه برگزار شد به دلیل طرح سوال مربوط به بازی‌های گذشته تراکتورسازی توسط یکی از خبرنگاران حاضر و اصرار وی مبنی بر اثبات اشتباه یکی از بازیکنان، حاشیه‌ای ایجاد شد و این سوال مورد قبول اولیویرا واقع نشد. مترجم تیم نیز یکی از خبرنگاران را به دلیل خنده‌های بی‌مورد به نحوه صحبت اولیویرا مورد عتاب قرار داد.

در کنفرانس مطبوعاتی بعد از مسابقه در روز چهارشنبه یکی از خبرنگاران که در جلسه قبلی حضور نداشت اعلام کرد سرمربی تیم باید از خبرنگاران عذرخواهی کند در غیر این صورت جلسه را تحریم خواهند کرد. در این جلسه تونی اولیویرا از احساساتی پاسخ دادن به سوال یک خبرنگار عذرخواهی کرد اما نحوه ترجمه مترجم تیم مورد اعتراض همان خبرنگار واقع شد که مترجم تیم این ایراد را وارده ندانست و اعلام کرد چون خبرنگار از زبان پرتغالی چیزی نمی‌داند نمی‌تواند در مورد کیفیت ترجمه وی قضاوت کند که در نتیجه بین او و خبرنگار مربوطه برخورد لفظی غیر متعارف و غیر حرفه ای رد و بدل شد.

جعفری مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی بعد از بررسی موضوع برخورد مترجم تیم را تا حدودی غیرحرفه ای تشخیص داد و او را جریمه و توبیخ کرد و خطاب به مدیر رسانه‌ای باشگاه اعلام کرد از این به بعد در جلسات مطبوعاتی طبق روش جاری سازمان لیگ باید پرسش و پاسخ‌های انجام شده ناظر به بازی همان هفته باشد و نباید جنجال و حاشیه ای برای تیم ایجاد شود، در غیر این صورت مربی علاقه‌ای به پاسخ دادن به سوالات غیر حرفه ای را نخواهد داشت. سعی و کوشش باشگاه بر این است تیم به دور از جنجال و حاشیه با آرامش کامل به تمرینات و مسابقات بپردازد و کادر فنی نیز فقط به بازی خوب و نتایج خوب متمرکز باشند نه مسایل جانبی.

جعفری همچنین از هیئت فوتبال انتظار دارد در کنفرانس خبری بعد از مسابقه کسانی حضور یابند که توسط مراجع ذیصلاح تعیین صلاحیت شده باشند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391