برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جلوگیری از حضور هرندی و نجفی در تمرینات داماش

یکشنبه، ۲۶ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۴۷ — ورزش۳

مدیرعامل باشگاه داماش گیلان تاکید کرد، سرمربی و سرپرست تیم فوتبال این باشگاه اجازه حضور در محل تمرینات آبی پوشان گیلانی را ندارند.

تیم داماش گیلان

به نقل از مهر، امیر عابدینی در دو نامه مختلف خطاب به امید هرندی سرمربی و رضا نجفی سرپرست تیم فوتبال داماش گیلان، بر عدم حضورشان در تمرینات آماده‌سازی این تیم تاکید کرد.

در بخشی از نامه‌ عابدینی خطاب به هرندی آمده است: "بدینوسیله از شما درخواست می‌شود تا تعیین تکلیف مسائل پیش آمده، از حضور در تمرینات تیم خودداری کنید. بدیهی است وضعیت ادامه یا عدم ادامه همکاری آن سرمربی باشگاه، در نشستی که بزودی برگزار می‌شود، مشخص خواهد شد".

همچنین مدیرعامل باشگاه داماش خطاب به نجفی تاکید کرد:" بدینوسیله از شما درخواست می‌شود تا تعیین تکلیف مسائل پیش آمده، از امور سرپرستی تیم منع می‌شوید. بدیهی است وضعیت ادامه یا عدم ادامه همکاری آن سرمربی باشگاه، در نشستی که بزودی برگزار می‌شود، مشخص خواهد شد".

امیر عابدینی، مدیرعامل باشگاه داماش رونوشت این نامه را در اختیار اسماعیل حسن‌زاده رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال نیز قرار داده است.

بر پایه این گزارش، تمرین امروز یکشنبه تیم داماش زیر نظر دارکو درآژیچ، افشین ناظمی و ربیعی برگزار می‌شود تا امیر عابدینی با سفر به گیلان، وضعیت سرمربیگری این تیم را مشخص کند.

از سوی دیگر شهرام قویدل، مالک باشگاه داماش گیلان اعلام کرد که عزل و نصب سرمربی تیم برعهده امیر عابدینی است اما سرمربی آینده تیم با مشورت اعضای هیات مدیره انتخاب می‌شود.

مالک باشگاه و عضو هیات مدیره باشگاه داماش با اشاره به اینکه نشست هیات مدیره باشگاه روز چهارشنبه برگزار می‌شود، تاکید کرد بزودی اساسنامه باشگاه داماش تدیون شده و وظایف تمام ارکان باشگاه، مشخص خواهد شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391