برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کفاشیان: هر ۱۸ باشگاه لیگ برتری خواهان مجوز حرفه‌ای شده‌اند

چهارشنبه، ۱۵ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۴۷ — فارس

رئیس فدراسیون فوتبال از درخواست هر ۱۸ باشگاه لیگ برتری برای دریافت مجوز حرفه‌ای خبر داد.

علی کفاشیان

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، علی کفاشیان در نشست نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا و مقامات فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ به نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: حضور شما در ایران در این مقطع برای پیشرفت فوتبال ایران مهم است و دیدگاه ما هم همین است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه شما امکانات و زیرساخت های کشورهای دیگر را به خوبی بررسی کرده اید و در این خصوص تجربه خوبی دارید، ما از نظرات شما برای پیشرفت بیشتر فوتبال کشورمان استفاده می کنیم و تا جایی هم که توانسته ایم باشگاه‌ها را ملزم به رعایت مقررات حرفه ای کرده ایم و باشگاه‌ها هم پیگیر این مسئله بوده اند و پیشرفت های خوبی داشته ایم. فدراسیون فوتبال هم در این راه با جدیت پیگیر بوده و تلاش کرده ایم معیارهای مورد کنفدراسیون رعایت شود. در این راه هم می دانیم کنترل هایی که انجام می شود باعث پیشرفت زیرساخت های فوتبال ایران می شود.

کفاشیان عنوان کرد: این نیاز را احساس کرده ایم تا معیارهای مورد نظر کنفدراسیون فوتبال آسیا را رعایت کنیم چرا که پتانسیل حرفه ای شدن را در باشگاه‌ها و لیگ هایمان می بینیم تا معیارهای حرفه ای شدن اجرا شوند و سطح فوتبال ایران بالاتر رود. مطمئنا بازدیدهایی که هیئت های کنفدراسیون فوتبال آسیا از باشگاه‌ها خواهند داشت باعث می شود باشگاه‌ها با تلاش مضاعف به سمت افزایش زیرساخت و توسعه امکانات پیش روند. همکاران ما در فدراسیون فوتبال هم با تلاش بسیار در حرکت رو به جلوی فوتبال ایران نقش خواهند داشت و همه ما تلاش می کنیم معیارهای مورد نظر کنفدراسیون فوتبال آسیا، اجرایی شوند.

وی گفت: یکی از مهمترین مسائل صدور مجوز حرفه ای باشگاه هاست که این بازدید هم در صدور مجوز نقش دارد. ما در پایان بازدیدمان یکشنبه ۱۹ شهریور، ساعت ۱۴، کنفرانس مطبوعاتی برگزار خواهیم کرد.۱۷ مهر آخرین تاریخی است که باشگاه‌ها برای ارسال مدارک و مستندات و برطرف کردن مشکلات زیرساختی و دیگر مسایل فرصت دارند.

کفاشیان در پایان گفت: یکی از مهمترین مواردی که شما در این سفر آن را پیگیری می کنید موضوع حرفه ای شدن باشگاه هاست و جالب اینجاست که هر ۱۸ باشگاه لیگ برتری ایران درخواست حرفه ای شدن را داده اند و علاوه بر آن برخی از تیم های لیگ دسته اول نیز برای انجام این امر مهم اعلام آمادگی کرده اند که باید تمام تلاش و توجه مان را به این امر معطوف کنیم.

این هیئت امروز به بازدید از ورزشگاه پیکان خواهند رفت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391