برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کالدرون : پرسپولیس با رویانیان باید قهرمان می شد

سه‌شنبه، ۲۸ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۰۹ — گل

وقتی با مدیر پرسپولیس در ترکیه صحبت کردم . انگیزه را در او می دیدم که چقدر دوست دارد تا تیمش موفق شود . او بارها عنوان کرد همه کار برای موفقیت تیم کرده است و فقط مربی خوب می خواهد

گابریل  کالدرون

خیلی‌ها بر این اعتقاد هستند که از بین سه گزینه پرسپولیس ؛گابریل کالدرون آرژانتینی بهترین گزینه برای هدایت پرسپولیس بود . مربی کارنامه داری که در هر تیمی نتیجه مثبت گذاشته است . او تا پای امضای قرارداد پیش رفت اما گفته می شود اختلاف ۲۰۰ هزار دلاری او را مربی پرسپولیس نکرد . اختلافی که کالدرون از آن حرف نمی زند :" تمام حرف های من با پرسپولیس خصوصی است و حق نداریم آن را افشا کنیم . ما مذاکرات خوبی داشتیم اما این تصمیم مدیر پرسپولیس بود که مربی آینده تیمش را انتخاب کند و من در مورد این اختلاف ۲۰۰ هزار دلاری حرفی نمی زنم و تائید هم نمی کنم "

کالدرون از علاقه رویانیان می گوید و اینکه تیم او باید قهرمان می‌شد :" وقتی با مدیر پرسپولیس در ترکیه صحبت کردم . انگیزه را در او می دیدم که چقدر دوست دارد تا تیمش موفق شود . او بارها عنوان کرد همه کار برای موفقیت تیم کرده است و فقط مربی خوب می خواهد تا تیم را قهرمان کند . او با این همه اشتیاق و علاقه که داشت لیاقت دارد با تیمش قهرمان شود ."

اما حالا وضع فرق می‌کند و پرسپولیس در جایگاهی باور نکردنی است و کالدرون علاقه ای برای صحبت در مورد آن ندارد :" من فقط نتایج پرسپولیس را دنبال می کنم و اطلاعی از وضعیت این تیم ندارم اما نمی توانم در مورد این تیم حرف بزنم . اکنون پرپسولیس مربی خود را دارد و درست نیست در مورد تیمی که مربی دارد حرف بزنم "

کالدرون در مورد پیشنهاد از ایران صحبت می‌کند که آن را رد کرده است اما خبرش در ایران عنوان نشد :" یک باشگاه ایرانی قصد مذاکره با من را داشت و حتی با مدیر برنامه هایم در سوئد هم تماس داشت اما این پیشنهاد را رد کردم اصلا بحث به دیدار و پیشنهاد مالی نرسید . "

کالدرون دلیل رد این پیشنهاد را عنوان نمی کند

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391