برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

روزی که دنیزلی، کریمی را اخراج کرد

چهارشنبه، ۲۹ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۰۶ — گل

کریمی با شخص دنیزلی مشکلی نداشته و به او احترام می گذاشت اما تمرینات تکراری او که هر روز شامل فوتبال درون تیمی می‌شد را اصلا قبول نداشت و بعضا در تمرینات جلوی چشم آقا مصطفی غر می زد.

علی کریمی و تیم پرسپولیس

حالا که بحث اخراج علی کریمی از پرسپولیس باز شده والبته بعد از جلسه دیروز رویانیان با بازیکنان به نظر می رسد حاشیه‌ها به زیرخاکستر برگشته است بسیاری به رابطه علی کریمی و مصطفی دنیزلی اشاره می کنند و اینکه جادوگر با این سرمربی ترکیه ای هم رابطه خوبی نداشت.

اصل قضیه البته این است که کریمی با شخص دنیزلی مشکلی نداشته و به او احترام می گذاشت اما تمرینات تکراری او که هر روز شامل فوتبال درون تیمی می‌شد را اصلا قبول نداشت و بعضا در تمرینات جلوی چشم آقا مصطفی غر می زد.کریمی حتی بعد از تولد نوه دنیزلی با او که در ترکیه بود تماس گرفت و این اتفاق خوب را به او تبریک گفت.

با ابن حال شاید کمتر افرادی بدانند که مصطفی دنیزلی در دوره حضورش در پرسپولیس یک بار علی کریمی را از تیمش اخراج کرده بود.

این اتفاق در اردوی قطر قبل ازبازی با الهلال رخ داد .در حالی که بازیکنان و اعضای تیم پرسپولیس در رستوران هتل در حال صرف شام بودند کریمی که پسرش درایران دچار بیماری شده بود برای صحبت با موبایلش از سر میز شام بلند شده و ازرستوران بیرون می رود.ظاهرا صحبت تلفنی کریمی طولانی می شود و او بیرون منتظر می ماند تا بازیکنان از هتل خارج و سوار اتوبوس شوند.

این اتفاق، دنیزلی که به نظم و دیسیپلین اهمیت فوق العاده ای می دهد را بشدت عصبانی می‌کند تا جایی که کریمی را از اردو اخراج می‌کند و می گوید باید از قطر به تهران برگردد اما در نهایت با وساطت زادمهر و مسوولان باشگاه سوء تفاهم حل می شود و اخراج کریمی از پرسپولیس فقط یک روز طول می کشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391