برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کریمی با مسئولان پرسپولیس مشکل دارد یا با مانوئل؟

یکشنبه، ۱۹ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۲۱ — قدس‌آنلاین

بعد از رسانه‌ای شدن اتفاقات رشت و تأیید رویانیان، این سؤال به ذهن می رسد که کریمی با باشگاه مشکل دارد یا مانوئل؟

ایران نوشت: شاید کمی دیر اما بالاخره خبر فحاشی علی کریمی علیه ژوزه مانوئل بعد از بازی با داماش به رسانه‌ها رسید. جادوگر قرمزها امسال و در ۷ بازی پشت سر گذاشته بعضی بازی‌ها را از روی نیمکت شروع کرده و البته مثل فصل گذشته تأثیرگذار نبوده است.
دیروز و بلافاصله پس از انتشار گزارش فوق، محمد رویانیان طی مصاحبه‌ای به این مهم اشاره کرد که یکی از بازیکنان تیم با مانوئل رابطه خوبی ندارد و بازیکنان دیگر را هم علیه سرمربی تحریک می‌کند. این قضایا به علاوه درگیری لفظی کریمی با سعید شیرینی به خاطر جریمه بازیکنانی که در جشن باشگاه شرکت نکرده بودند، قطعاً گزینه‌ای غیر از علی کریمی را برای مخاطبان و پرسشگران باقی نمی‌گذارد.
در واقع تنش‌های علی کریمی با باشگاه از زمان برخورد او با شیرینی آغاز شد و سردی روابط کاپیتان دوم و باشگاه بیشتر و بیشتر شد.

این سردی را می‌شد در رفتار و فوتبال علی کریمی هم دید. کریمی نه خوب بازی می‌کرد و نه بعد از بازی‌ها درباره تیم و نمایش تیمش حرف می‌زد. او بعد از مهم‌ترین مسابقات تیمش از جمله دربی حاضر نشد مصاحبه کند و حتی بعد از شکست‌ها نخواست که مثل فصل گذشته هواداران عصبانی را آرام کند.

کریمی از نظر فنی در داخل میدان هم افت محسوسی داشت تا جایی که برخی نزدیکان رویانیان که با او رابطه خوبی نداشتند از این بازیکن به عنوان یکی از ۳ کم‌کار تیم نام بردند. با همه این نشانه‌ها و اتفاقاتی که افتاد می‌توان به صراحت گفت علی کریمی فعلاً با مسئولان رده بالای باشگاه رابطه خوبی ندارد و با حضور در اردوی تیم ملی و دوری از پرسپولیس این وضعیت را تداوم بخشید.

حتی کریمی در آخرین جلسه رویانیان با بازیکنان که منجر به امضای عهدنامه قهرمانی شد حضور نداشت – ظاهراً او مسموم شده بود – و فردای آن روز عهدنامه را امضا کرد. با این حال هر چه طی دیروز و امروز گفته شده حاکی از رابطه تیره کریمی با ژوزه مانوئل است و اینکه کاپیتان دوم قرمزها از این مربی پرتغالی خوشش نمی‌آید.

البته کریمی تاکنون هیچ صحبتی درباره کیفیت کاری مانوئل ژوزه انجام نداده و موضع رسمی او در قبال این مربی مشخص نیست اما از همان درگیری لفظی با شیرینی بعد از بازی داماش و اعتراض به ترکیب می‌توان به این نتیجه رسید که او از کار با مانوئل لذت نمی‌برد و او را قبول ندارد.

اتفاقا چون کریمی فوتبالیست رک‌گو و ساده‌دلی است – نه به خاطر تحریم ملی‌پوشان – بلکه به خاطر اینکه می‌ترسد انتقاداتش را علنی کند جلوی هیچ دوربین و خبرنگاری ایست نمی‌کند و همچنان خودش را می‌خورد تا مبادا تیم را به هم بریزد.

علی کریمی به شدت به پرسپولیس علاقه‌مند است و شاید دلسوزترین بازیکن تیم باشد اما هنوز این سوال برای آنهایی که اتفاقات تیم را رصد می‌کنند وجود دارد که او با باشگاه مشکل دارد یا مانوئل؟ البته شاید چون باشگاه از مانوئل حمایت می‌کند این بازیکن با مربی پرتغالی لج افتاده یا شاید هم واقعا از مهره‌چینی‌ها و تعویض‌های ژوزه به ستوه آمده باشد اما هر چه که هست اتفاقاتی که دو سه هفته پیش افتاده و الان رسانه‌ای می‌شود در بحبوحه مشکلات پرسپولیس و بحران مصدومیت‌ها مشکل جدیدی را به مشکلات متعدد این تیم اضافه می‌کند که باید دید خود این بازیکن باتجربه و باشگاه از پس حل آن برمی‌آیند یا نه.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391