برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کاستا: تساوی برابر آلومینیوم عادلانه بود،نزدیک بود بمیرم!

جمعه، ۳۱ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۲۲:۱۴ — فارس

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان تساوی با آلومینیوم هرمزگان را عالادنه خواند.

خوزه آلبرتو  کاستا

کاستا پس از تساوی صنعت نفت آبادان برابر آلومینیوم هرمزگان گفت: با وجود شرایط آب و هوایی دو تیم بازی خوبی به نمایش گذاشتند. شرجی بودن هوا شرایط را دشوار کرده بود.

وی ادامه داد: صنعت نفت بازی را خوب شروع کرد و آلومینیوم در ادامه واکنش خوبی به این موضوع داشت. سرعت بازی در نیمه دوم به دلیل شرایط آب و هوایی پایین آمد. نتیجه تساوی عادلانه بود.

سرمربی صنعت نفت خاطرنشان کرد: گل آلومینیوم از روی ضربه آزاد اتفاق افتاد و آنها در کار تیمی نتوانستند به گل برسند.

کاستا در مورد پرتاب ترقه از سوی هواداران گفت: زمانی که مربی پورتو بودم در بازی بنفیکا چنین اتفاقی رخ داد و یکی از هواداران در آن بازی فوت کرد. تجربه دیدن چنین اتفاق هایی را دارم. قصد نصیحت کردن ندارم اما ارزش ندارد به خاطر احساسات این کارهای خطرناک را انجام دهند. نزدیک بود من یا کسی که دچار حادثه شده بود در این دیدار بمیریم. اگر دنبال بهانه بودیم می‌توانستیم پس از این اتفاقات زمین را ترک کنیم اما تیمی نیستیم که دنبال بهانه باشیم.

کاستا درباره شایعه‌هایی مبنی بر تغییر کادر فنی تصریح کرد: فعلا هیئت مدیره از عملکرد من راضی است و اگر هم چنین نباشد باید به خودم بگوید نه اینکه پشت سرم کاری انجام دهد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391