برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کی روش چه طور می خواست ناجی فوتبال ما شود

پنجشنبه، ۲۳ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۰۲ — افکارنیوز

کی روش در مدت حضورش بر روی نیمکت تیم ملی ۹ برد و ۷ تساوی و ۲ باخت بدست آورده است اما روند نزولی تیم ملی با این مربی از سه ماه قبل کلید خورد تا جایی که در این مدت تیم تحت هدایت وی تنها یک برد بدست آورده است.

کارلوس کی‌روش

بدون تردید کارلوس کی روش که قرار بود روزی ناجی فوتبال ملی ایران لقب بگیرد، بعد از باخت به لبنان و کم رنگ شدن شانس صعود تیم ملی به جام جهانی، حسرت همه روزهایی را خواهد خورد که به جای برنامه ریزی برای تیم ملی و زیر نظر گرفتن بازیکنان با انگیزه، در مرخصی های بلند مدت دور دنیا به سر می برد.

به گزارش افکار نیوز، ناکامی تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا ، تصمیم گیرندگان فوتبال را بر آن داشت تا برای فرار از زیر بار انتقادات به هر زحمتی که شده زمینه حضور مربی بزرگی را بر روی نیمکت تیم ملی فوتبال ایران فراهم کنند و صعود به جام جهانی نیز ماموریت این مربی بزرگ و اسم رسم دار عنوان می شد.
اما این روزها که حضور کی روش در فوتبال ایران دوساله می شود. در این مدت نه تنها حضور وی تاثیری در کیفیت فنی تیم ملی فوتبال ایران نداشته است، بلکه با باخت به لبنان و دور افتادن تیم ملی فوتبال ایران از مسیر صعود به جام جهانی ، هدف مهم و اساسی به خدمت گرفتن این مربی با قراردادی سنگین نیز زیر سوال رفته است.

کی روش در مدت حضورش بر روی نمکت تیم ملی ۹ برد و ۷ تساوی و ۲ باخت بدست آورده است اما روند نزولی تیم ملی با این مربی از سه ماه قبل کلید خورد تا جایی که در این مدت تیم تحت هدایت وی تنها یک برد بدست آورده است.

کی روش برخلاف اسم بزرگی که با خود یدک می کشید، تا بدین جا یک مربی ناکام در فوتبال ایران بوده است. وی بدون توجه به اهمیتی که صعود به جام جهانی برای تیم ملی فوتبال ایران دارد، در زمان هایی که تیم ملی ایران مسابقه نداشت، بیشتر در سفرهای دور دنیا به سر می برد، بدون اینکه تعطیلات بلند مدت این مربی با اعتارض فدراسیون نشینان مواجه شود.

از طرفی کی روش در این مدتی که در ایران حضور داشته، عملا وقتی برای بررسی سطح فنی فوتبال ایران و زیر ذره بین بردن بازی های لیگ و زیر نظر گرفتن بازیکنان جوان و با انگیزه نداشته است و لیستی که هر بار توسط وی اعلام می شود، همان لیستی است که بار اول فدراسیون در اختیار وی گذاشته بود و تنها چند جا به جایی کوچک در آن دیده می شد.

طبیعی است از مربی که بازیکنانی مانند هاشم بیک زاده و محمد نوری را که در ترکیب های تیم های باشگاهی در زمره ضعیف ترین بازیکنان محسوب می شوند، را به اردوی تیم ملی فرامی خواد، نباید انتظاری جز شکست برابر لبنان هم داشت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391