برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کروش یک تعویضش راسوزاند؛چراپژمان،حاج صفی نه؟

پنجشنبه، ۲۳ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۲۸ — گل

حضور پژمان نوری درجناح چپ خط دفاع اتفاق عجیبی بود که با درنظر گرفتن محتاط بودن کی روش البته تا حدودی قابل پیش بینی به نظر می رسید

تیم تیم ملی ایران

انگار کارلوس کی روش هیچ علاقه ای به بازی گرفتن از احسان حاجصفی در دفاع چپ ندارد.حاجصفی که در زمان سرمربیگری قطبی مدافع چپ فیکس تیم ملی بود بعداز حضورکی روش در راس امور فنی تیم به یک بازیکن کاملا نیمکت نشین تبدیل شد و جای خود را به مهرداد پولادی داد اما عجیب است که با وجود مصدومیت پولادی باز هم کی روش از حاج صفی استفاده نکرد.

حضور پژمان نوری درجناح چپ خط دفاع اتفاق عجیبی بود که با درنظر گرفتن محتاط بودن کی روش البته تا حدودی قابل پیش بینی به نظر می رسید.البته کی روش در دیدار تدارکاتی با اردن حاج صفی را در این پست تست کرده بود اما در بازی با لبنان پژمان را به دفاع چپ برد تا تصمیمی عجیب گرفته باشد.

این درست که پژمان نوری یک بازیکن همه فن حریف به حساب می آید و در پرسپولیس و تیم ملی در این پست حداقل خواسته‌ها را برآورده کرده بود اما الان بیش از دو سال است که او در این پست به میدان نرفته و می‌شد نارضایتی و استرس را از همان ابتدای مسابقه در چهره او دید.

شاید به خاطر همین استرس و ناهماهنگی با سایراعضای خط دفاع بود که پژمان دو بار توپ را لوداد و وقتی جا ماند مجبورشد پیراهن بازیکن حریف را بگیرد و با انجام خطا در باردوم یک کارت زرد مفت را به جان بخرد.

بازی ضعیف پژمان در دفاع چپ کارلوس کی روش را مجاب کرد تا از ابتدای نیمه دوم حاج صفی را به جای او به میدان بفرستد.در واقع کی روش بااین تغییر به نوعی به اشتباه خود در چیدن ارنج اولیه معترف شد و یک تعویض خود که می توانست در نیمه دوم در فاز تهاجمی انجام شود را سوزاند.

اشک های نوری درپایان بازی هم می توانست دو دلیل داشته باشد؛یکی اولین باخت تاریخ تیم ملی به لبنان و دیگری بازی ضعیف درپست غیر تخصصی که منجر به تعویضش در بین دو نیمه شد.

شاید تعویض به خاطربازی ضعیف که هیچ وقت در رده ملی و باشگاهی برای پژمان رخ نداده بود او را اینطور گریان کرده بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391