برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خبرنگاران ایرانی در تمرین تیم ملی

دوشنبه، ۲۰ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۰۵ — گل

در تمرین سبک دیروز به جز محمد قاضی که کنار زمین با پزشک فیزیوتراپ تیم کار کرد، کلیه بازیکنان حضور داشتند و کارلوس کی روش تمرین سبکی را برای آنان درنظر گرفته بود

نخستین تمرین تیم ملی عصر دیروزدر ورزشگاه رفیق حریری شهر صیدا لبنان انجام شد. این ورزشگاه حدود ۴۰ کیلومتری بیروت قرار دارد.

در تمرین سبک دیروز به جز محمد قاضی که کنار زمین با پزشک فیزیوتراپ تیم کار کرد، کلیه بازیکنان حضور داشتند و کارلوس کی روش تمرین سبکی را برای آنان درنظر گرفته بود. در ابتدای تمرین، کی روش حدود ۱۵ دقیقه بطور خصوصی برای بازیکنان صحبت کرد و بعد از گرم کردن بدن بازیکنان توسط مربی بدنساز تیم ملی، تمرین آغاز شد.

حضوردراین تمرین تمرین ۱۵ دقیقه برای نمایندگان رسانه های گروهی آزاد بود که خبرنگاران ایرانی مقیم لبنان و چند خبرنگار و شبکه تلویزیونی عربی در این ۱۵ دقیقه موفق به تهیه خبر، عکس و تصویر از تمرین تیم ملی شدند.

تمرین امروز تیم ملی هم ساعت ۳۰/۹ صبح به وقت محلی (۱۱ به وقت تهران) در ورزشگاه اصلی (اسپورت سیتی) که دیدار تیم های ایران و لبنان در ان برگزار خواهد شد، انجام می شود. این تمرین هم تنها ۱۵ دقیقه به روی نمایندگان رسانه‌ها باز خواهد بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391