برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خوروش: شعارهای اعتراضی و پرتاب ترقه مانع پیروزی سپاهان شد

جمعه، ۳۱ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۳۱ — گل

در دیدار با الاهلی به ویژه دقایق پایانی بازی دلمان برای تشویق های بی امان هواداران تنگ شده بود.

تیم سپاهان و تیم الاهلی

رسول خوروش سرپرست تیم سپاهان دست به قلم شد و درباره بازی سپاهان و الاهلی یادداشتی برای سایت باشگاه نوشت:

در ابتدا لازم می دانم از حضور پرشور هوادران عزیزمان در دیدار مهم و حساس قهرمان ایران و نماینده عربستان کمال سپاس و تشکر را داشته باشم و البته ضمن این سپاس نکاتی را به این بزرگواران یادآوری کنم.

-در هنگام تعویض امید ابراهیمی هواداران با شعارهای خود نشان دادند که از این تعویض ناراضی هستند هر چند در هنگام این شعارها از چرایی تعویض مطلع نبودند. امید ابراهیمی در بین دو نیمه از ناحیه کشاله ران اظهار ناراحتی کرد و پرشکان تیم نیز معتقد بودند که بهتر است امید در ادامه دیدار به میدان نرود و تعویض شود اما امید به به اصرار خودش و با اعتقاد به اینکه می تواند همچنان بازی کند در نیمه دوم نیز به میدان رفت. در ادامه با توجه به اینکه بازی های حساس و فشرده ای پیش روی ما بود و در همه این دیدارها نیز به حضور امید ابراهیمی نیاز مبرم داشتیم، به تشخیص کرانچار امید تعویض شد. امید ابراهیمی با تعصب همیشگی اش و با اعتقاد شخصی اش که میتواند همچنان بازی کند از این تعویض ناراحت بود اما صلاح کادر فنی و پزشکی این بود که با ادامه بازی خدای ناکرده ممکن است مصدوم شود و در دیدارهای آتی وی را در اختیار نداشته باشیم.

هواداران بدانند که هیچ انسان عاقلی دوست ندارد در شرایط عادی بازیکن بزرگ و تاثیر گذاری همچنان امید ابراهیمی را از زمین بیرون بیاورد و تعویض وی قطعاً ربطی به کارایی اش نداشت، بلکه نگرانی از مصدومیت وی بود. مصدومیتی که وی در بین دو نیمه از آن ابراز نارحتی کرده بود.در این اوقات هواداران باید به کادر فنی اطمینان کنند و بدانند پشت اینگونه تعویض‌ها صلاح و مصلحتی نهفته است.

- شعارهای اعتراضی به تعویض امید ابراهیمی و پرتاب ترقه تمرکز را از بازیکنان سپاهان گرفت و همگان مشاهده کردید که قبل و بعد از ماجرای انفجار ترقه و شعارهای اعتراضی چگونه تا حدودی حملات شدید سپاهان کاهش یافت، ضمن اینکه دقایق زیادی که به جهت پرتاب و انفجار ترقه بازی متوقف شد، تیم عربستانی این مجال را پیدا کرد که نفسی تازه کند، استراحتی نماید و از حملات پردامنه و مرگبار سپاهانی‌ها که هر دقیقه بیشتر و بیشتر می‌شد جان سالم به در برد . باید گفت آن تماشاگر ناآگاهی که ترقه را پرتاب کرد ناخواسه لطف بزرگی به تیم عربستانی نمود.

-آیا بهتر نبود هواداران عزیزمان همچون دقایق ابتدایی و همانند نیمه اول توفنده و کوبنده تیم را تشویق می کردند و اجازه برخی مسائل حاشیه ای را نمی دادند. مگر نه اینست که در تک تک پیروزی هایمان این هوادارانند که نقش عمده و انکار ناپذیری دارند و مگر تاکنون و بارها و بارها طعم شیرین تشویق های نود دقیقه ای و منحصر به فردشان را نچشیده اند؟

- بازی با الاهلی تجلی بود از اینکه اگر هواداران در نیمه راه وظیفه اصلی خود را فراموش کنند، بدون اطلاع از چرایی یک تعویض نسبت به آن اعتراض کنند و یا اینکه یک تماشاگر ناآگاه حرکت ناشایستی مثل پرتاب ترقه را انجام دهد اثرات منفی آن به تیم تزریق می شود و خدای ناکرده نتیجه ای حاصل می شود که همه با هم تا مدت‌ها افسوس می خوریم.در دیدار با الاهلی به ویژه دقایق پایانی بازی دلمان برای تشویق های بی امان هواداران تنگ شده بود. تشویق هایی که خیلی وقت‌ها در آخرین لحظات نتیجه را برای طلایی پوشان در پایان مسابقه شیرین و لذت بخش کرده بود...

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391