برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

استعفای احتمالی عضو دیگری از کمیته داوران

شنبه، ۱۸ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۱۴ — مهر

کارشناس داوری ایران با اشاره به برخی خبرها مبنی بر انتخاب گزینه‌های حضور در فهرست بین المللی داوران بدون انجام نشست کمیته داوران، گفت: امیدوارم نفرات نهایی با آنالیز کامل توسط تمامی اعضا انتخاب شوند، در غیر اینصورت به نظر می‌رسد یک عضو برجسته دیگر کمیته داوران هم استعفا دهد.

علی خسروی

علی خسروی در مورد معرفی داوران و کمک داوران بین المللی کشورمان به فیفا در جلسه مشترک روز دوشنبه کمیته داوران و دپارتمان ضمن بیان مطلب فوق گفت: متاسفانه خبرهایی از سوی فدراسیون و دپارتمان به گوش می‌رسد که یک داور و کمک داور بدون نظر اعضای کمیته داوران انتخاب شده‌اند که این مسئله بسیار ناراحت کننده است.

وی با بیان اینکه درصورت واقعیت داشتن این مسئله، استعفای فنایی کار خوبی بوده، اضافه کرد: امیدوارم این جلسه واقعی باشد و نفرات نهایی با آنالیز کامل توسط تمامی اعضای انتخاب شوند، در غیر اینصورت به نظر می‌رسد یک عضو برجسته دیگر داوری هم استعفا خواهد داد.

داور پیشکسوت کشورمان از سیدمهدی سیدعلی از تهران، رضا کرمانشاهی از تهران، اشکان خورشیدی از مازندران و محمدرضا اکبریان از کرج به عنوان داور و آرمان اسعدی از کردستان، حمید غمزه از گیلان، علی میرزا بیگی از تهران، سجاد طوری از خوزستان و علیرضا ایلدروم از تهران به عنوان کمک داور، به عنوان بهترین گزینه‌ها برای حضور در فهرست داوران و کمک داوران بین المللی سخن گفت.

خسروی با اشاره به اینکه به نظرم باید با مردم رو راست بود و عوام فریبی نکرد، افزود: داور و یا کمک داوری که به جمع نفرات بین‌المللی اضافه شود، باید حداقل ۴ رای از ۵ رای اعضای کمیته داوران را بیاورد و حتی به نظرم ۳ رای هم برایش کم خواهد بود. ضمن اینکه باید اضفهانیان، فنایی، مرادی، صفیری و عسگری در انتخاب این نفرات نقش داشته باشند.

"آیا پرونده نفرات برای حضور در فهرست نهایی بطور کامل آنالیز شده است؟". وی با طرح این پرسش تصریح کرد: در همه دنیا خصوصا فیفا انتخابات داوران برای فهرست بین المللی پس از آنالیز چندماهه انها در مسابقات مختلف، ابتدا توسط کمیته داوران انجام شده و در نهایت به دپارتمان معرفی می‌شوند اما در ایران همه چیز برعکس بوده و دپارتمان داوری نفرات را انتخاب کرده و در نهایت بصورت شفاهی یا تلفنی در مورد آنها تصمیم گیری می‌شود.

داور پیشکسوت کشورمان در پایان گفت: نشست انتخاب داوران و کمک داوران بین المللی ایران باید ساعت‌های متوالی طول کشیده و همه نفرات بطور کامل آنالیز شوند تا حق کسی خورده نشود و هرکس شایستگی دارد به فهرست بین المللی اضافه شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391